phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aldemar Royal Mare

Výhody nabídky

  • výborná poloha přímo u moře
  • špičkový servis
  • uspokojí i nejnáročnější klienty

Hotel Aldemar Royal Mare Kód: 3206

32 444PLN
Dorośli: 2 polopenze St 28.08 – Čt 05.09.19 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Aldemar Royal Mare Kód: 3206 Řecko \ Kréta \ Východní Kréta / Heraklion

Popis nabídky

Hersonissos

Luxusní hotelový areál tvořený patrovými bungalovy, který je součástí komplexu Aldemar, se nachází přímo na pláži cca 2 km od centra střediska Hersonissos, cca 30 km od letoviska Agios Nikolaos, cca 25 km od letiště v Heraklionu

Velmi pěkná písčitá pláž s oblázky, s částečně kamenitým mořským dnem a s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace, snack bar, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost, minimarket, WiFi v areálu hotelu zdarma, 2 bazény, krytý bazén, dětský bazén; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Standardní pokoje - luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, WiFi, telefonem, chladnička, trezorem, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Polopenze bufetovou formou. Za příplatek all inclusive nebo all inclusive Dine around, které zahrnují stravování v hlavní restauraci, občerstvení na snack barech v dopoledních a odpoledních hodinách. Po předchozí rezervaci možno navštívit některou á la carte restauraci. Tématické večery (rybí, krétský, lobster night). K večeři je vyžadováno formálnější oblečení). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a vybrané mezinárodní alkoholické nápoje.

Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitness, dětské hřiště, miniklub, animační programy pro dospělé a děti, vodní polo, taneční soutěže, šipky, plážový volejbal, lekce vaření, boccia, za poplatek: vodní sporty na pláži, kulečník, squash. Spa centrum Aldemar Royal Mare (sauna, jacuzzi, masáže, kosmetika) za poplatek.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc Dětské postýlky nejsou k dispozici.

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Východní Kréta / Heraklion

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 32 444 Celkem Podrobnosti o ceně 64 888
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter