phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Kalimera Kriti

Výhody nabídky

  • pro všechny věkové kategorie
  • písčitá pláž
  • bazén

Hotel Kalimera Kriti Kód: HER2KKR

22 190PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 05.07 – Po 13.07.20 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Kalimera Kriti Kód: HER2KKR Řecko \ Kréta

Popis nabídky

Hotel se nachází v letovisku Sissi přímo u písčité pláže, cca 900 m od centra letoviska, cca 7 km od letoviska Malia, cca 50 km od letiště Heraklion.

Písčitá pláž; lehátka a slunečníky zdarma. 

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, pasáž s obchody a butiky, WiFi ve společných prostorách hotelu zdarma, bazén, dětský bazén; lehátka u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit. Vyhrazené místo pouze pro dospělé v části restaurace. 1 bazén pouze pro dospělé.

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů, WC), telefonem, klimatizací, SAT/TV, trezorem; za poplatek minibar.

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. V ceně jsou zahrnuty voda a nealko nápoje v době stravování. Možnost dokoupení plné penze plus.

Dětské hřiště, miniklub, krytý bazén, plážový volejbal, minigolf, minifotbal, stolní tenis, fitness, sauna; za poplatek tenisové kurty, vodní sporty na pláži, Spa centrum. 

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/014 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Kréta

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
38 390
Ušetříte: 16 200
22 190 Celkem Podrobnosti o ceně 44 380
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter