phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aldemar Knossos Royal

Výhody nabídky

  • kvalitní služby
  • vhodné i pro náročné klienty
  • zázemí pro děti
  • rodinné pokoje
  • bohaté animace

Hotel Aldemar Knossos Royal Kód: HER2KNO

PLN
Itaka

Hotel Aldemar Knossos Royal Kód: HER2KNO Řecko \ Kréta

Popis nabídky

Hersonissos

Rozlehlý hotelový komplex, tvořený přízemními a patrovými bungalovy, je součástí luxusního komplexu Aldemar vystavěného v zahradě, cca 2 km od střediska Hersonissos a cca 25 km od letiště.

Písčito-oblázková pláž s částečně kamenitým mořským dnem a s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky za vratný depozit, plážové altánky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, 3 restaurace, bar, snack bar, plážový bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket, butiky; za poplatek hlídání dětí. 2 venkovní bazény s mořskou vodou, 2 dětské bazény (1 s mořskou vodou), 45 m dlouhá skluzavka, 2 bazény s mořskou vodou v sekci VIP, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, minichladničkou, setem na přípravu kávy/čaje, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Premium all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou, alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby v časech a místech určených hotelem. 2x za pobyt večeře v à la carte restauraci a 1x za pobyt oběd v plážové restauraci (rezervace nutná).

Bohaté denní i večerní animační a sportovní programy, miniclub (4-12 let), tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, fitness centrum, kánoe, šlapadla; za poplatek potápěčské centrum, squash, sauna.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Kréta

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter