phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Studia Sofia

Výhody nabídky

  • oblíbená studia s kuchyňským koutem
  • rodinná dovolená
  • v hlavní sezóně klimatizace zdarma
  • speciální sleva v supermarketu

Studia Sofia Kód: 8014

PLN
Itaka

Studia Sofia Kód: 8014 Řecko \ Kréta \ Západní Kréta

Popis nabídky

Agia Marina

Moderní komplex studií je umístěný v udržované zahradě nedaleko centra letoviska s nabídkou obchodů, taveren a barů, cca25 km od letiště Chania.

Písčitá pláž se nachází cca 100 m přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo oproti konzumaci v přilehlých tavernách.

Recepce, snack bar s TV, internet a WiFi na recepci zdarma, supermarket, bazén, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžková, moderně zařízená studia s možností až 2 přistýlek jsou vybavena vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC), klimatizací (červenec-srpen zdarma, v ostatních termínech cca 5 EUR/den), trezorem, balkonem nebo terasou, kuchyňským koutem s dvouvařičem, lednicí a varnou konvicí. Za příplatek apartmány nebo mezonety pro 4-5 osob s jednou nebo dvěma ložnicemi (max. 4 dospělí).

Konkrétní typ pokoje (číslo) zatím nelze!! možnost nezávazného přání pouze podle zakoupeného typu pokoje (2+0,2+3, 2+2).O možnostech rezervace konkrétního pokoje vás v nejbližší době informuje Tour Operátor.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místníprávní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu:

  1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc

3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc

4 hvězdy / 3,00 EUR za noc

5 hvězd / 4,00 EUR za noc

Apartmány: 1 EUR/ za noc

Bez stravování. Možnost stravování v okolních bistrech a restauracích, např. v taverně Kasandra nebo Casa di Mare v blízkém okolí.

Stolní tenis, dětské hřiště; za poplatek vodní sporty na pláži.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Západní Kréta

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter