phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Venus Beach

Výhody nabídky

  • rodinný hotel přímo u pláže
  • klidné prostředí v dosahu živého letoviska Platanias
  • rodinná dovolená

Hotel Venus Beach Kód: 7994

PLN
Itaka

Hotel Venus Beach Kód: 7994 Řecko \ Kréta \ Západní Kréta

Popis nabídky

Platanias

Komplex dvou patrových budov umístěných za sebouleží v menší zahradě přímo u pláže, v klidné části mezi letovisky Gerani a Platanias (cca 1,5 km), cca 14 km od Chanie a cca 30 km od letiště Chania; minimarket v sousedství hotelu.

Oblázkovo písčitá pláž se strmějším vstupem do vody se nachází přímo před hotelem, přístup ze zahrady, slunečníky a lehátka za poplatek.

Menší vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s TV, bar u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek trezor na recepci. Bazén s oddělenou dětskou částí; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje v 1. a 2. patře mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), telefon a balkon s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na mořskou stranu; za poplatek klimatizace (cca 6 EUR/den), minibar. V přízemí stejně vybavené pokoje s možností přistýlky (pevné nebo rozkládací lůžko).

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Polopenze formou bufetu.

Možnost zábavy, nákupů a vodních sportů na pláži v letovisku Platanias nebo návštěvy taveren v nedalekém Gerani.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Západní Kréta

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter