phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Gouves Sea & Mare

Výhody nabídky

 • hotel vhodný pro rodiny s dětmi
 • bohatý animační program
 • centrum letoviska Gouves na dosah
 • dětský klub Čedok - Hotel Transylvania 3

Hotel Gouves Sea & Mare Kód: 9223

PLN
Itaka

Hotel Gouves Sea & Mare Kód: 9223 Řecko \ Kréta \ Východní Kréta

Popis nabídky

Hotelový komplex několika budov, rozdělený na část Sea a Mare, leží v rozhlehlé zahradě v klidnější části letoviska Gouves cca 800 m od centra, cca 7 km od rušného střediska Hersonissos a cca 16 km od letiště.

Písčitá pláž se nachází cca 50 m od areálu, přes místní komunikaci; lehátka a slunečníky za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, terasa s výhledem na moře, WiFi v areálu hotelu zdarma. Terasa na slunění s bazénem, dětský bazén s vodními atrakcemi; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje (cca 20m2) s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minichladničkou a balkonem nebo terasou; za poplatek trezor (cca 2 EUR/den), minibar. Standardní pokoje jsou s bočním výhledem na moře nebo se sdíleným bazénem. Dále jsou k dispozici rodinné pokoje (1 místnost cca 30m2) s možností až 2 přistýlek, rodinné suity (2 místnosti oddělené dveřmi, cca 30m2 celkem) s možností 2přistýlek a Junior suity (cca 40m2, pro až 4 osoby). Junior suity jsou mezonetového typu - 1 dvojlůžko, koupelna a balkon v nižším patře a 2 jednolůžka v horním patře.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) bufetovou formou, časné a pozdní snídaně, občerstvení během dne, nealkoholické (10:00-23:00) a vybrané alkoholické (10:00-23:00) nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. V restauraci je vyžadováno formální oblečení, pánové dlouhé kalhoty.

Stolní tenis, plážový volejbal, basketbal; za poplatek kulečník, tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol, vodní sporty na pláži. V období od poloviny června do poloviny září je v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu Čedok.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Na základě místní právní úpravy se povinně hradí pobytová taxa (v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu) dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/3 EUR/noc, 5*/4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Východní Kréta

Mapa
Recenze
4,7 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Pohodlí
 • Dobré jídlo

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter