phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aldemar Knossos Royal

Výhody nabídky

 • kvalitní služby
 • vhodné i pro náročné klienty
 • zázemí pro děti
 • k dispozici rodinné pokoje
 • bohaté animace

Hotel Aldemar Knossos Royal Kód: 3800

PLN
Itaka

Hotel Aldemar Knossos Royal Kód: 3800 Řecko \ Kréta \ Východní Kréta

Popis nabídky

Hersonissos

Rozlehlý hotelový komplex tvořený přízemními a patrovými bungalovy, resort je součástí luxusního komplexu Aldemar,vystavěn v zahradě na okraji střediska Hersonissos, vzdálené cca 2 km. Letiště v Heraklionu ve vzdálenosti 25 km.

Písčito-oblázková pláž s částečně kamenitým mořským dnem a s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky zdarma, plážové altánky za poplatek.

Recepce, 3 restaurace, bar, snack bar, plážový bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket, butiky; za poplatek hlídání dětí. 2 venkovní bazény s mořskou vodou, 2 dětské bazény (1 s mořskou vodou), 45 m dlouhá skluzavka, 2 bazény s mořskou vodou v sekci VIP, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, minichladničkou, setem na přípravu kávy/čaje, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Premium all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt večeře v řecké restauraci a v restauraci Fontana (rezervace nutná).

Bohaté denní i večerní animační a sportovní programy, miniclub (4-12 let), tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, fitness centrum, kánoe, šlapadla; za poplatek potápěčské centrum, squash, sauna.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Východní Kréta

Mapa
Recenze
5,2 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Animace

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter