phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Blue Lagoon Resort

Výhody nabídky

 • široké sportovní a zábavní vyžití
 • pro všechny věkové kategorie

Hotel Blue Lagoon Resort Kód: 3320

15 400PLN
Dorośli: 2 all inclusive Út 28.05 – Út 04.06.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Blue Lagoon Resort Kód: 3320 Řecko \ Kos \ Lambi

Popis nabídky

Luxusní, moderní hotelový areál skládající se z hlavní a několika vedlejších budov se nachází v letovisku Lambi. Nákupní střediska ve vzdálenosti cca 1,5 km, centrum hlavního města Kos cca 3 km a letiště cca 23 km.

Ve vzdálenosti cca 75 m od hlavní budovy se nachází oblázkovo-písčitá pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

V areálu se nachází recepce, bar s terasou, televizní místnost, bazén s jacuzzi, vnitřní bazén, posilovna, sauna, dětský bazén, terasa na slunění (lehátka, slunečníky, ručníky k dispozici), 5 restaurací (hlavní bufetová, show cooking, řecká, gril/BBQ, italská), bar u bazénu, piano bar, dětský klub, dětské hřiště, stan s animacemi a dvěma bary (jeden mimo all inclusive), obchod se suvenýry. Za poplatek lázně (od 16ti let), kadeřnictví, lékařská služba, WiFi a internetový koutek.

Pokoje Standard jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) individuální klimatizací, SAT/TV, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, telefonem, balkónem nebo terasou. Minibar, trezor a internet jsou za poplatek. Rodinné pokoje až pro 3 dospělé osoby a 1 dítě mají dvě ložnice.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1 EUR/ za noc

All inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, snacky během celého dne, odpolední kávu/čaj a zákusky, večeře v tématických restauracích (nutná rezervace), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby do 24:00 h.

Stolní tenis, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, pétanque, plážový volejbal, hřiště na basketbal/volejbal, minigolf, aerobik, vodní aerobik, fitness centrum (od 16ti let), vodní park pro děti i dospělé. Denní a večerní programy pro děti i pro dospělé, několikrát týdně tématické večery (řecký večer, živá hudba, taneční vystoupení...). Za poplatek billiard, stolní hry, playstation, jízda na koni, potápění.

Informace o regionu

Řecko — Kos — Lambi

Mapa
Recenze
5,4 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 990 -30%
15 400 Celkem Podrobnosti o ceně 30 800
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter