phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Natura Park Village

Výhody nabídky

  • moderní hotelový areál postavený v souladu s přírodním prostředím
  • přírodní materiály a šetrné technologie
  • poloha přímo u pláže
  • sportovní vyžití
  • rodinné pokoje

Hotel Natura Park Village Kód: 9181

PLN
Itaka

Hotel Natura Park Village Kód: 9181 Řecko \ Kos

Popis nabídky

Psalidi

Hotelový komplex dvoupatrových bloků bungalovů se nachází v zahradě přímo u oblázkové pláže, cca 3 km od centra střediska, cca 7 km od hlavního města Kos a cca 45 km od letiště; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.

Oblázková pláž se nachází přímo u hotelového areálu (doporučujeme obuv do vody), slunečníky a lehátka zdarma.

Recepce, restaurace, taverna, hlavní bar, dva snack bary u bazénu, minimarket, WiFi v areálu hotelu zdarma, terasa s bazény, relaxační bazén, dětská brouzdaliště; slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR).

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, chladničkou, varnou konvicí trezorem a telefonem. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje se 2 propojenými ložnicemi.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Plážový volejbal, boccia, dětské hřiště, miniclub (7-12 let), animační programy; za poplatek tenisové kurty s půjčovnou vybavení (cca 10 EUR/hod), fitness, Spa centrum - krytý bazén, vířivka, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Kos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter