phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Harmony Crest Resort

Výhody nabídky

 • Hotel pouze pro dospělé
 • Nově postavený elegantní hotel
 • V blízkosti hlavního města Kos
 • Možnost pokojů se sdíleným bazénem

Hotel Harmony Crest Resort Kód: KGS2HAR

15 990PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 28.05 – Pá 04.06.21
Itaka

Hotel Harmony Crest Resort Kód: KGS2HAR Řecko / Kos / Psalidi

Popis nabídky

Psalidi

Nově postavený elegantní hotelový areál  pouze pro dospělé (16+) se nachází v klidné východní části ostrova v letovisku Psalidi s krásným výhledem na turecké pobřeží. Restaurace, tavereny, bary a obchody cca 500 metrů od hotelu. Cca 6 km od hlavního města Kos a cca 28 km od letiště.

Oblázková pláž  se nachází cca 650 metrů od hotelu; slunečníky a lehátka za poplatek; osušky za vratný depozit.

Vstupní hala, recepce, restaurace, á la carte restaurace, 2 bary,  minimarket, WIFI v areálu hotelu zdarma, parkoviště; terasa ke slunění, bazén s oddělenou částí pro děti; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minichladničkou, trezorem za poplatek; balkon, nebo terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na moře, superior pokoje se sdíleným bazénem, nebo superior pokoje s výhledem na moře a sdíleným bazénem.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, snack během dne, nealko a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Hřiště na tenis, basketbal, volejbal, občasné večerní programy; za poplatek masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Kos — Psalidi

Mapa
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kos deluxe

KOS DELUXE

Poznejte s námi to nejkrásnější a užijte si všechny chutě Kósu. Po odpolední siestě se vydáme do autentické vesnice Mylotopi s pravou řeckou atmosférou taveren a větrných mlýnů.Po cestě navštívíme velmi oblíbenou manufakturu pravého řeckého olivového oleje, a také domácí výrobnu proslulého řeckého tymiánovéh medu. V podvečer zavítáme malebné horské vesnice Zia s překrásným výhledem z teras na nejkrásnější západ slunce. V tradiční taverně nás přivítají ochutnávkou anýzového ouza, a budete mít možnost si užít školu vaření tradiční řecké speciality musaky. Ve volném čase si užijete večerní procházky úzkých uličkách plných pestrobarevných stánků. Zážitky z Kosu završíme na nejlepší vinici ostrova s deugstací nejlepší řeckých vín.

Expedice volcano

EXPEDICE VOLCANO

Vydejte se s námi na plavbu na proslulý sopečný ostrov Nisyros, „brány pekel“, kde se skrývá jeden z největších kráterů na světě. Po procházce tradičním přístavem se vydáme přes olivové háje až na okraj sopečného kráteru spící sopky. V odpoledních hodinách navštívíme řeckou perlu, přístavní město Mandraki, místo s okouzlujícíma uličkama s charakteristicky modrobílými domky s barevnými okenicemi. Odpolední siestu si budete moci vychutnat v jedné z místních taveren s řeckými specialitami, a samozřejmě si užijete i čas na koupání a opalování na vulkanické pláži.

Okruh ostrovem

SEA BREEZE

Zažijete s námi poznání mořského ráje s azurovým mořem Egejského moře. Během plavby navštívíme tři nejkrásnější ostrovy, kde si užijete koupání a šnorchlování. Při odpolední siestě vychutnáte výtečný řecký oběd v tradiční taverně, a poté na ostrově navštívíme také manufakturu „kalymnoského zlata“. Výlet završíme u ostrova s nádherně smaragdovým mořem, a pokud se nám poštěstí při plavbě přes delfíní zátoku zahlédneme i divoké delfíny.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 590
Ušetříte: 9 600
15 990 Celkem Podrobnosti o ceně 31 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter