phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sunshine Corfu Hotel And Spa

Výhody nabídky

  • umístění přímo na pláži
  • bohatá nabídka sportovních a animačních aktivit
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Hotel Sunshine Corfu Hotel And Spa Kód: 3183

PLN
Itaka

Hotel Sunshine Corfu Hotel And Spa Kód: 3183 Řecko \ Korfu

Trasa letu:
Korfu - Brno - Ostrava - Korfu
Praha - Korfu - Praha

Popis nabídky

Nissaki

Moderní hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů v klasickém řeckém stylu s krásným výhledem na moře a město Korfu je začleněn do svahů nad mořem s olivovníky a borovicemi cca 500 m od Nissaki a 25 km od hlavního města Korfu a letiště. Hotel nemá bezbariérový vstup, nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.

Nissaki, hotelová, písčito-oblázkovo-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 15 m od břehu, hluboká voda, dno kamenité, přímo u hotelu, přístup po schodech nebo uličkou, slunečníky a lehátka zdarma.

Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, bar u bazénu, snack bar, disco bar, minimarket, terasa s výhledem na moře, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pohovka) mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku, trezor a balkon nebo terasu s výhledem na moře. Za příplatek stejně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností přistýlky (pohovka) a s výhledem do zahrady nebo na moře; na vyžádání a za příplatek třílůžkové rodinné pokoje v hlavní budově nebo v bungalovu s možností 2 přistýlek.

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) avečeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, lehké občerstvení během dne, kávu, čaj, nealkoholické a vybranéalkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v místech a časech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v à la carte restauraci Mamma Mia (nutná rezervace předem).

Tenisové kurty s osvětlením a vybavením, stolní tenis dětské minihřiště a herna pro děti, miniclub (4-12 let), animace pro děti a dospělé, zábavné a sportovní programy, vodní pólo, aqua aerobic, boccia, posilovna; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - sauna, vířivka, hammam, kadeřnictví, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Korfu

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter