phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Magna Graecia

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • miniclub a animace
  • krásné výhledy
  • vysoce kvalitní služby
  • mnoho schodů v areálu

Hotel Magna Graecia Kód: 7725

PLN
Itaka

Hotel Magna Graecia Kód: 7725 Řecko \ Korfu

Trasa letu:
Korfu - Brno - Ostrava - Korfu
Praha - Korfu - Praha

Popis nabídky

Hotel je umístěný v malé zahradě ve svahu uprostřed středomořské vegetace v blízkosti střediska Dassia, cca 12 km o letiště; obchůdky, bary a restaurace cca 150 m od hotelu. Vzhledem k mnoha schodům v areálu nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí.

Písčito-oblázková pláž Dassia s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m od hotelu, dostupnost po chodníku a přes ulici, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 30 EUR/set, cca 250 m dále po pláži poplatek cca 12 EUR/set).

Recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace, 2 bary, WiFi v lobby zdarma; za poplatek WiFi mimo lobby (cca 2 EUR/den), minimarket. 2 bazény, z toho 1 bazén s oddělenou částí pro děti; slunečníky a lehátka zdarma, osušky za vratný depozit (cca 5 EUR).

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (většinou patrová postel) mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, chladničku, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, na hory nebo na bazén; za poplatek trezor (cca 2 EUR/den + 10 EUR depozit).

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. *

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, kávu, čaj, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v místech a časech určených hotelem.

Tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště a herna pro děti, miniclub (4-12 let), animace pro dospělé i děti; za poplatek kulečník (cca 2 EUR), masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Korfu

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter