phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Corfu Residence

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • blízko centra i pláže
  • malebné okolí
  • výhled na moře
  • nevhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí

Hotel Corfu Residence Kód: 8917

PLN
Itaka

Hotel Corfu Residence Kód: 8917 Řecko \ Korfu

Popis nabídky

Nissaki

Částečně renovovaný hotel je terasovitě postavený ve svahu asi 400 m od centra malebného letoviska Nissaki s několika obchody a tavernami, cca 20 km od hlavního města, cca 25 km od letiště; autobusová zastávka cca 30 m od hotelu. Vzhledem k umístění a členitosti terénu není hotel vhodný pro pohybově omezené osoby.

Veřejná písčito-kamenitá pláž Nissaki s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu, další písčito-kamenitá pláž Barbati se nachází 1,5 km od hotelu (bezplatný hotelový bus ve vyznačených hodinách); lehátka, slunečníky a plážové osušky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není součástí all inclusive), bar u bazénu, terasa s výhledem na moře, WiFi v areálu hotelu zdarma. Terasa s bazénem; slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku, trezor, varnou konvici, většina pokojů balkon s výhledem na mořskou stranu. Na vyžádání a za příplatek možnost stejně vybavených rodinných pokojů s možností až 2 přistýlek.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Ve středisku Nissaki možnost posezení v některé z typických řeckých taveren.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Korfu

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter