phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Aeolos Beach Resort

Výhody nabídky

  • krásná zahrada a okolí plné zeleně
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • slunečníky a lehátka na pláži zdarma

Hotel Aeolos Beach Resort Kód: 4034

PLN
Itaka

Hotel Aeolos Beach Resort Kód: 4034 Řecko \ Korfu

Trasa letu:
Korfu - Brno - Ostrava - Korfu
Praha - Korfu - Praha

Popis nabídky

Hotelový komplex hlavní budovy a bungalovů s komorní atmosférou leží v mírném svahu přímo nad mořem v udržované zahradě s výhledem na záliv, cca 2,5 km od Benitses, cca 10 km od města Korfu a cca 8 km od letiště; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu. Vzhledem k členitosti terénu nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.

Veřejná, písčito-oblázková Perama Beach s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu, přístup po schodech nebo tunelem pod místní komunikací, slunečníky a lehátka na pláži zdarma, bar all inclusive.

Vstupní hala, recepce, několik restaurací, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, bar na pláži, minimarket, terasa s výhledem na moře, WiFi v lobby zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR).

Dvoulůžkové standardní pokoje v bungalovech s možností přistýlky (pohovka) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem chladničkou, varnou konvicí a balkonem nebo terasou; za poplatek trezor (cca 20 EUR/týdně). Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje s možností 2 přistýlek.

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, lehké občerstvení během dne, kávu, čaj, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v místech a časech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte, nebo oběd v italské restauraci La Spiaggia (nutná rezervace). Hotel vyžaduje u večeře formální oděv (pánové dlouhé kalhoty).

Tenisový kurt, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, aqua aerobic, šipky, sauna, fitness centrum, hřiště a herna pro děti, miniclub (4-12 let), animace pro děti a dospělé, sportovně-rekreační aktivity, 1x týdně řecký večer; za poplatek wellness centrum - masáže, kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Korfu

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter