phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Alpenblick

Výhody nabídky

  • výhodná poloha pro cyklistiku a horskou turistiku

Hotel Alpenblick Kód: 3985

6 560PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 07.09 – Po 11.09 (5 dní / 4 noce)
Itaka

Hotel Alpenblick Kód: 3985 Rakousko \ Salzbursko \ Saalbach/Hinterglemm

Popis nabídky

Hinterglemm

Hotel se nachází nedaleko centra ve známém salcburském středisku zimních sportů Saalbachu-Hinterglemm.

Recepce, restaurace, bar, kavárna, sauna, parní komora, solárium, internet (za poplatek). Parkování možno před objektem.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, kabelovou TV, telefonem, internetem (za poplatek).

All inclusive zahrnuje bufetovou snídani, obědový balíček, odpolední kávu nebo čaj s moučníkem a 3 chodovou večeři s výběrem z menu. Nápoje od 15:00 do 21:00 - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje.

Dětské hřiště, túry s průvodcem organizované hotelem. Středisko nabízí přes 400 km turistických tras. Cyklisté ocení výjezd lanovkou do výšky 1 500 – 2 000 m.n.m. podle vlastní volby a 160 km náročných cyklistických tras s mnoha překážkami. Saalbach Hinterglemm nabízí také možnost paraglidingu, slaňování, tenisu, raftingu, jízdy na koni nebo golfu. V ceně letní zážitková karta JokerCard.

Informace : - povinná pobytová taxa cca 1,10 EUR/osoba/den (platba na místě) - malá zvířata povolena za poplatek na místě (platba na místě)

Informace o regionu

Rakousko — Salzbursko — Saalbach/Hinterglemm

Tipy pro správnou volbu: - výhodná poloha pro cyklistiku a horskou turistiku

Středisko: Hinterglemm

Poloha: Hotel se nachází nedaleko centra ve známém salcburském středisku zimních sportů Saalbachu-Hinterglemm.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, kavárna, sauna, parní komora, solárium, internet (za poplatek). Parkování možno před objektem.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, kabelovou TV, telefonem, internetem (za poplatek).

Stravování: All inclusive zahrnuje bufetovou snídani, obědový balíček, odpolední kávu nebo čaj s moučníkem a 3 chodovou večeři s výběrem z menu. Nápoje od 15:00 do 21:00 - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje.

Sport a zábava: Dětské hřiště, túry s průvodcem organizované hotelem. Středisko nabízí přes 400 km turistických tras. Cyklisté ocení výjezd lanovkou do výšky 1 500 – 2 000 m.n.m. podle vlastní volby a 160 km náročných cyklistických tras s mnoha překážkami. Saalbach Hinterglemm nabízí také možnost paraglidingu, slaňování, tenisu, raftingu, jízdy na koni nebo golfu. V ceně letní zážitková karta JokerCard.

Informace: Informace : - povinná pobytová taxa cca 1,10 EUR/osoba/den (platba na místě) - malá zvířata povolena za poplatek na místě (platba na místě)

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 6 560 Celkem Podrobnosti o ceně 13 120
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter