phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Hoppet

Výhody nabídky

  • welness s vlastním bazénem
  • vysokohorská turistika

Hotel Hoppet Kód: 3423

5 310PLN
Dorośli: 2 light all inclusive So 26.10 – Út 29.10.19 (4 dny / 3 noci)
Itaka

Hotel Hoppet Kód: 3423 Rakousko

Popis nabídky

Hart im Zillertal

Prázdninový hotel je tvořen hlavní a vedlejší budovou, obě spojuje podzemní koridor. Hotel leží na klidném místě na slunné straně údolí v blízkosti kostela s překrásným výhledem na Zillertal.

Recepce, lobby, restaurace, bar, internet a WI-FI (za poplatek), výtah, letní terasa se slunečníky a lehátky, krytý bazén (15x6 m) s venkovní částí (4x5 m), wellness - sauna, vířivka, parní komora (zdarma), solárium a masáže (za poplatek), výtah, vlastní parkoviště (zdarma).

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, trezorem, SAT nebo kabelovou televizí, přípojkou na internet (za poplatek), telefonem a balkonem. Za příplatek pokoje s výhledem do údolí.

Light all inclusive zahrnuje rozšířenou bufetovou snídani, obědový balíček, dále odpolední kávu nebo čaj s moučníkem či zmrzlinou pro děti a bufetová večeře se salátovým bufetem. Nápoje mezi 10:00-22:00 - místní pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje.

Stolní tenis a bazén v hotelu. Rekreace, cykloturistika a horská turistika. Ve Fügenu možnost návštěvy veřejných termálních lázní se skluzavkami a tobogány. V létě je návštěvníkům k dispozici i koupaliště pod širým nebem, vodní děla, vodopády, obří skákací hrad nebo dva tobogány.

Informace: Na místě může být vybírána povinná pobytová taxa. - WIFI, sauna, solarium, masážeza poplatek - malá zvířata povolena za poplatek cca 10 EUR/den (platba na místě)

Informace o regionu

Rakousko

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 5 310 Celkem Podrobnosti o ceně 10 620
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter