phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Castanheiro

Výhody nabídky

  • blízko historického centra Funchalu
  • stylový hotel
  • bazén na terase s výhledem
  • možnost light all inclusive

Hotel Castanheiro Kód: 7948

PLN
Itaka

Hotel Castanheiro Kód: 7948 Portugalsko \ Madeira

Popis nabídky

Funchal

Pěkný stylový hotel se skládá z pěti propojených budov a nachází se v historickém centru hlavního města Funchal s obchody a restauracemi, cca 500 m od přístavu, cca 3 km od botanické zahrady a cca 18 km od letiště.

Barreirinha - umělé terasy na opalování, dětský bazén s mořskou vodou, přístup do oceánu po schodech, slunečníky a lehátka za poplatek, cca 1,5 km od hotelu.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace à la carte, 2 bary, konferenční místnost, WiFi zdarma na recepci; za poplatek parkoviště. Infinity bazén na střeše hotelu, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a menším balkonem; za poplatek WiFi, minibar. Na vyžádání a za příplatek pokoje deluxes možností přistýlky nebo junior suite s možností až dvou přistýlek.

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované, možnost dokoupení light all inclusive, které zahrnuje plnou penzi (obědy a večeře servírované), nápoje k hlavním jídlům (1/2 lahve vína nebo dvě piva nebo dva nealkoholické nápoje).

Posilovna; za poplatek Spa centrum - sauna, turecké lázně, relaxační zóna, masáže, cca 10 km od hotelu 18jamkové golfové hřiště.

Informace o regionu

Portugalsko — Madeira

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter