phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Royal Orchid/rocamar

Výhody nabídky

 • krásný výhled na oceán
 • výhodná poloha
 • v blízkosti potápěčské centrum
 • nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace

Hotel Royal Orchid/rocamar Kód: 7951

13 990PLN
Dorośli: 2, Dziecko: 1 polopenze St 02.10 – St 09.10.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Royal Orchid/rocamar Kód: 7951 Portugalsko \ Madeira \ Canico do Baixo

Popis nabídky

Canico do Baixo

Oblíbený hotelový komplex dvou budov je situován na útesech nad hladinou oceánu cca 2,5 km od centra střediska Canico do Baixo, cca 11 km od Funchalu (hotelový minibus) a cca 9 km od letiště, nejbližší minimarket cca 300 m od hotelu. Vzhledem k členitému terénu nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu.

Z terasy pod hotelem, kam je přístup výtahem nebo po schodech, je přímý vstup do moře po žebříku; na terase jsou k dispozici lehátka. Veřejná kamenitá pláž Reis Magos se nachází cca 800 m od hotelu.

Vstupní hala, recepce, výtah, 2 restaurace, bar, snack bar, TV místnost, konferenční sál, WiFi v prostorách recepce a v lobby; za poplatek internetový koutek. Terasa na slunění, bazén, dětské brouzdaliště, sezonně otevřený přírodní bazén s mořskou vodou; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, klimatizací, telefonem, některé pokoje mají balkon; za poplatek minibar, trezor. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na oceán. Ubytování je zajištěno v rámci hotelového komplexu v hotelu Royal Orchid nebo v hotelu Rocamar.

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Krytý vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, posilovna; za poplatek solárium, masáže, potápěčské centrum, v blízkosti hotelu golfové hřiště.

Informace: S platností od 1.5.2017 dochází k zavedení tzv. turistické taxy v hotelu Royal Orchid/Rocamar na Madeiře. Výše turistické taxy je stanovena na 1 EUR/osobu/noc (předpokládaná max. částka je 5 Euro/os. pobyt). Poplatek turistické taxy je povinný pro všechny osobystarší 18ti let. Turistická taxa bude vybírána v hotovosti přímo v recepci hotelu.

Informace o regionu

Portugalsko — Madeira — Canico do Baixo

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 690 -36%
13 990 Celkem Podrobnosti o ceně 38 970
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter