phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Crystal Springs

Výhody nabídky

  • klidné prostředí
  • rodinné pokoje 2+2
  • nádherná zahrada

Hotel Crystal Springs Kód: 4303

PLN
Itaka

Hotel Crystal Springs Kód: 4303 Ostrov Kypr \ Kypr \ Protaras

Popis nabídky

Protaras

Hotel v rozlehlé zahradě přímo u moře. Rušné centrum střediska je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Vesnička Pernera pak cca 2 km. Menší centrum s restauracemi, obchody a tavernami cca 500 m od hotelu.

Menší pláž v zálivu je pokryta hrubším pískem a oblázky. Přístup na pláž je přes krásnou zahradu a po několika schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek. Klienti mohou využívat lehátek v zahradě, která jsou zdarma. Plážové osušky zdarma.

Hala s recepcí, výtahy, obchod se suvenýry, klimatizovaná restaurace, bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky (zdarma), dětský bazén, dětský klub, snack bar u bazénu. Přímo před hotelem je autobusová zastávka - pravidelné spojení s centrem letoviska (za poplatek). WI-FI zdarma po celém hotelu (v závislosti na signálu).

Dvoulůžkové pokoje typu superior s možnostípřistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, televizí, lednicí, klimatizací, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Boční nebo přímý výhled na moře. K dispozici také pokoje typu family až pro 4 osoby.

Bufetová polopenze. Fakultativně all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehká jídla a zákusky (pizza, hamburgery, saláty atd.) během dne, nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje domácí výroby.

Tenisový kurt (zdarma), stolní tenis (zdarma), volejbal (zdarma), kulečník (za poplatek), animační a zábavné programy pro děti i dospělé. Potápěčské centrum (za poplatek).

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 / 10 / 11 / 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Ostrov Kypr — Kypr — Protaras

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter