phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Chrystalla

Výhody nabídky

  • výhodná poloha nedaleko pláže a centra
  • pěkná pláž
  • klimatizované pokoje

Hotel Chrystalla Kód: 3161

16 956PLN
Dorośli: 2 polopenze Po 16.10 – Po 23.10 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Chrystalla Kód: 3161 Ostrov Kypr \ Kypr \ Protaras

Popis nabídky

Protaras

Příjemný hotel se nachází na okraji střediska Protaras. Hlavní třída s obchody, restauracemi a veškerou zábavou, která tvoří centrum letoviska, je od hotelu vzdálena cca 50 m.

Krásná písečná pláž „Fig Tree Bay“, situovaná v zálivu, je od hotelu vzdálena cca 100 m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

K vybavení hotelu patří menší vstupní hala s recepcí, internetový kout (za popl.), WI-FI připojení zdarma, restaurace s terasou, výtahy, bar, snack bar, bazén s terasou na opalování a dětský bazén.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v podobě lehátka jsou vybaveny koupelnou, WC, televizí, klimatizací, lednicí (za poplatek), varnou konvicí + šálky na přípravu kávy (čaje), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. K dispozici i pokoje superior za příplatek se stejným vybavením a trezorem a lednicí zdarma.

Polopenze formou menšího bufetu. Fakultativně plná penze – výběr z menu.

V hotelu je k dispozici kulečník, fitness, sauna, vířivka. Vodní sporty na pláži (za poplatek). Možnost další zábavy v nedalekém centru střediska.

Cena nezahrnuje : * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 / 10 / 11 / 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Ostrov Kypr — Kypr — Protaras

Tipy pro správnou volbu: - výhodná poloha nedaleko pláže a centra
- pěkná pláž
- klimatizované pokoje

Středisko: Protaras

Poloha: Příjemný hotel se nachází na okraji střediska Protaras. Hlavní třída s obchody, restauracemi a veškerou zábavou, která tvoří centrum letoviska, je od hotelu vzdálena cca 50 m.

Pláž: Krásná písečná pláž „Fig Tree Bay“, situovaná v zálivu, je od hotelu vzdálena cca 100 m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení: K vybavení hotelu patří menší vstupní hala s recepcí, internetový kout (za popl.), WI-FI připojení zdarma, restaurace s terasou, výtahy, bar, snack bar, bazén s terasou na opalování a dětský bazén.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v podobě lehátka jsou vybaveny koupelnou, WC, televizí, klimatizací, lednicí (za poplatek), varnou konvicí + šálky na přípravu kávy (čaje), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. K dispozici i pokoje superior za příplatek se stejným vybavením a trezorem a lednicí zdarma.

Stravování: Polopenze formou menšího bufetu. Fakultativně plná penze – výběr z menu.

Sport a zábava: V hotelu je k dispozici kulečník, fitness, sauna, vířivka. Vodní sporty na pláži (za poplatek). Možnost další zábavy v nedalekém centru střediska.

Informace: Cena nezahrnuje : * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 / 10 / 11 / 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 16 956 Celkem Podrobnosti o ceně 33 912
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter