phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Asterias Beach

Výhody nabídky

 • klidné přírodní prostředí
 • stravování all inclusive
 • rodinné pokoje 2+2
 • překrásná pláž karibského typu

Hotel Asterias Beach Kód: 4019

21 921PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 19.10 – Čt 26.10 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Asterias Beach Kód: 4019 Ostrov Kypr \ Kypr \ Ayia Napa

Popis nabídky

Agia Napa

Hotelový areál je vystavěn v klidném prostředí na okraji střediska. Cca 600 m od hotelu menší centrum s několika restauracemi. Rušné centrum střediska, které je snadno dosažitelné busem nebo taxíkem, je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

Přímo u proslulé pláže Makronissos, pokryté světlým pískem. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Hala s recepcí a barem, výtah, restaurace, terasa, kde jsou podávány snídaně, snack bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, WI-FI zdarma, internetový koutek za poplatek, minimarket a kadeřnictví.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV, lednicí, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Na vyžádání rodinné pokoje situované výhradně v přízemí a vybavené manželským lůžkem a palandou. V rodinných pokojích lze ubytovat maximálně dvě dospělé osoby.

Polopenze jsou podávány bufetovým způsobem. Fakultativně all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, neznačkové alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje a drobné občerstvení v průběhu dne.

Animační programy. K dispozici je fitness, tenis (vybavení za poplatek), masáže (za poplatek) a stolní tenis zdarma, fotbalové hřiště a možnost vod ních sportů na pláži (vše za poplatek).

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 / 10 / 11 / 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Ostrov Kypr — Kypr — Ayia Napa

Tipy pro správnou volbu: - klidné přírodní prostředí
- stravování all inclusive
- rodinné pokoje 2+2 - překrásná pláž karibského typu

Středisko: Agia Napa

Poloha: Hotelový areál je vystavěn v klidném prostředí na okraji střediska. Cca 600 m od hotelu menší centrum s několika restauracemi. Rušné centrum střediska, které je snadno dosažitelné busem nebo taxíkem, je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

Pláž: Přímo u proslulé pláže Makronissos, pokryté světlým pískem. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení: Hala s recepcí a barem, výtah, restaurace, terasa, kde jsou podávány snídaně, snack bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, WI-FI zdarma, internetový koutek za poplatek, minimarket a kadeřnictví.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV, lednicí, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Na vyžádání rodinné pokoje situované výhradně v přízemí a vybavené manželským lůžkem a palandou. V rodinných pokojích lze ubytovat maximálně dvě dospělé osoby.

Stravování: Polopenze jsou podávány bufetovým způsobem. Fakultativně all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, neznačkové alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje a drobné občerstvení v průběhu dne.

Sport a zábava: Animační programy. K dispozici je fitness, tenis (vybavení za poplatek), masáže (za poplatek) a stolní tenis zdarma, fotbalové hřiště a možnost vod ních sportů na pláži (vše za poplatek).

Cena zahrnuje: * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 / 10 / 11 / 14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 21 921 Celkem Podrobnosti o ceně 43 842
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter