phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Rathaushotel

Výhody nabídky

  • Kuchyně vyznávající domácí a regionální pokrmy
  • Výborná poloha hotelu
  • Příjemné lázeňské městečko 5 min od hranic s ČR

Hotel Rathaushotel Kód: XDE2RAT

3 360PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 21.06 – Út 23.06.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Rathaushotel Kód: XDE2RAT Německo \ Sasko

Popis nabídky

Markt 15, 09484 Oberwiesenthal, Německo

Tento hotel se nachází v lázeňském městě Oberwiesenthal, 5 minut jízdy od hranic s Českou republikou. Příjemně umístěný hotel nedaleko supermarket, obchody, služby. 

Rathaushotels Oberwiesenthal poskytuje ubytování v pohodlných pokojích ve 2 budovách, v hlavní budově Rathaushotel a vedlejší budově Hotelu Keilberg.

Hotel má hlavní recepci i pro sousední hotel Keilberg. Nabízí 56 pokojů, wellness oázu, Sky-Cafébar, salonek, knihovnu, WiFi, výtah, dvě restaurace, dvě masážní místnosti a dva konferenční sály, parkovací místa jsou zpoplatněna.

Příjemně a pohodlně zařízené pokoje. Dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, dvoulůžkový pokoj s dvěma přistýlkami nebo jednolůžkový pokoj. Vlastní sociální zařízení, fén, WC, TV, možnost dětské postýlky 5 EUR/den.

All inclusive
Bohaté snídaně, oběd v čase 12:00-13:00, svačina, která se podává cca od 15:30. K tomu si můžete z bufetu dopřát čaj, kávu a další nápoje. Samozřejmě hotel nabízí různé alkoholické nápoje. Vrcholem každého dne v hotelech Rathaushotels je velký večerní bufet od 18:00 do 20:00 h. Na hosty čekají tradiční i vegetariánské pokrmy z čerstvých surovin a vynikající sladkosti.

Velkoryse pojatá wellness oáza disponuje bio saunou (60 °C), finskou saunou (95 °C), aromatickou parní lázní (45 °C), zážitkovými sprchami a prostornou relaxační místností. Otevírací doba do 21:30.

Check in: 15:00
Check out: do 10:00

Pes 15 EUR/den

Informace o regionu

Německo — Sasko

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky