phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hormonální Jóga v Mexiku

Výhody nabídky

 • týdenní kurz hormonální jógy u moře
 • certifikovaná učitelka a terapeutka Aneta Pavlová
 • individuální konzultace
 • studijní materiály pro domáci praxi
 • bohaté All inclusive
 • delegátka i výlety v češtině
 • SLEVA PRO NECVIČÍCÍ POLOVIČKU 3 000 Kč

Hormonální Jóga v Mexiku Kód: CUN2JOG

PLN
Itaka

Hormonální Jóga v Mexiku Kód: CUN2JOG Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Playa del Carmen - hotel Blue Bay Grand Esmeralda

Playa del Carmen, cca 10 minut jízdy od centra, u 500 m dlouhé bílé písečné pláže. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 35 minut jízdy.

přímo na pláži s jemným pískem. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži

979 pokojů v 8 budovách. K vybavení hotelů patří recepce, 3 bufetové restaurace, 6 a-la-carte restaurací (mexická, francouzská, italská, orientální, plody moře a steakhouse), 2 bary, snack bar, sportovní bar, boutique a obchod se suvenýry. V palmové zahradě se nachází bazénový komplex s třemi bazény, opalovací terasou a barem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

pokoje Deluxe garden view: cca 35 m2, kávovar, minibar, klimatizace, stropní ventilátor, trezor k pronajmutí, žehlící set, satelitní TV, rádio budík, telefon, koupelna s vanou, sprchou, WC, fén a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady.

V krásném prostředí Mayské riviéry, za asistence certifikované učitelky a terapeutky Anety Pavlové, budete moci absolvovat týdenní kurz hormonální jógy u moře, kde se dozvíte více o svém těle a zahájíte proces léčení a harmonizace těla i mysli díky efektivnímu cvičení Hormonální jógy. Čeká vás individuální osobní konzultace, antistresová cvičení a hodiny relaxace a jógových cviků. 
Během pobytu se postupně naučíte celou sestavu i antistresové cviky a budete moci cvičit doma.
Hormonální jóga je vědecky podložená sestava jógových cviků, tibetských dechových technik, která reaktivuje produkci hormonů žláz s vnitřní sekrecí a díky tomu eliminuje většinu příznaků hormonální nerovnováhy. Pravidelná praxe 30minutových sekvencí jedinečné techniky, vytvořené brazilskou terapeutkou jógy a psycholožkou Dinah Rodrigues, vám přirozenou cestou vyrovná hladinu ženských hormonů.

Na úvod se dozvíte základní informace o hormonální jógové terapii a můžete si připravit svoje dotazy, které můžete s Anetou po domluvě konzultovat. Během čtyř dnů se postupně naučíte všechny základní techniky, zahřívací cvičení, sestavu a antistresové cviky. Šestý den zažijete ranní meditaci při východu slunce a dechová cvičení u moře. Na závěr si zacvičíte celou sestavu hormonální jógy a každá z účastnic má opět možnost osobní konzultace s lektorkou. Po tomto týdnu budete moci praktikovat sekvenci terapie hormonální jógy sama doma nebo na jakémkoli místě, kde se budete cítit pohodlně. Zahrnuty jsou studijní materiály pro domácí praxi.  

Tento kurz pro vás připravila lektorka Aneta Pavlová, která se  zaměřuje na komunikační dovednosti, životní spokojenost a rozvoj lidského potenciálu. Specializuje se na kreativitu, rétoriku, jógu a pohybovou výchovu. Je mezinárodní učitelkou a terapeutkou Kundalini Yogy a Sat Nam Rasayan a certifikovanou učitelkou Hormonální jógové terapie od Dinah Rodrigues. Vystudovala andragogiku a personální řízení na FF UK, autorskou tvorbu na DAMU, působila na Art dramatique et pedagogie, Université Michel de Montaigne, Bordeaux a je mezinárodní lektorkou jógy a meditace. Jako lektorka a konzultantka spolupracovala s mnoha firmami a společnostmi, kde získala bohaté zkušenosti z praxe malých i velkých firem. Díky za to společnostem – Marionnaud, Bonavita, Mladá fronta, DHL, AMGEN, Česká národní banka, Cooper Standard, Valeo, Univerzita Pardubice, Magistrát hl. m. Praha aj. Poslední rok působila jako interní lektorka a koučka pro Letiště Praha.  Ráda se potkává s lidmi, zajímají jí jejich osobní příběhy a životní potřeby. A tak se oblasti vzdělávání a rozvoje věnuje již přes 20 let.

Program :
1. den odlet z Prahy v 06:30 ráno, přestup v Paříži a přílet do Cancunu v 19:45 a transfer do hotelu (cca. hodinu). Ubytování v hotelu Blue Bay Grand Esmeralda na 8 nocí All inclusive.

2. den volné dopoledne po dlouhém letu a odpočinek na pláži. 17:00 – 18:00 uvítání a představení hormonální jógy.

3. den 07:30 – 09:30 základní techniky, zahřívací cvičení, relaxace, 17:30 -18:00 1 část hormonální jógy – zaměřeno na aktivaci vaječníků a antistresové cviky.

4.den 07:30 – 09:30 2. část hormonální jógy – zaměřeno na krásu a hubnutí, relaxace, 17:30 -18:00 antistresová cvičení, harmonizace základních energetických bodů v těle.

5.den 07:30 – 09:30 3. část hormonální jógy – zaměřeno na aktivaci hypofýzu a štítnou žlázu, relaxace, 17:30 – 18:00 antistresové cviky a hluboká relaxace s imaginací.

6.den 07:30 – 09:30 zaměřeno na celou sestavu HJT, relaxace, 17:30 -18:00 antistresové cviky a relaxace u moře.

7.den 06:00 – 08:00 východ slunce a meditace, zahřívací cvičení, 17:30 -18:00 mindfulness

8.den  07:30 – 09:30 harmonizace energetických drah v těle, zahřívací cvičení 17:30 -18:00 dechové cviky a hluboká relaxace s imaginací

9.den 07:30 – 09:00 celá sestava hormonální jógy a antistresová cvičení. Po 17. hodině transfer na letiště a ve 22:00 odlet do Prahy, přestup v Paříži, přílet druhý den  v 17:10.

all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře je také možná v a-la-carte restauracích (po předchozí rezervaci na místě a dle dostupnosti, a-la-carte restaurace vyžadují vhodné oblečení), vybrané mezinárodní a místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje, snacky během celého dne. Minibar je naplněn sladkými nápoji, minerální vodou a místním pivem.

fitness, stolní tenis, kajaky, šnorchlování, tenis, volejbal, vodní spinning, windsurfing. Denní sportovní animační program. biliár, půjčovna jízdních kol, vodní sporty na pláži a potápění (nabídka místních poskytovatelů služeb).

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* odbavené zavazadlo do 23 kg
* Transfery v destinaci
* 8 nocí All inclusive
* výuku, materiály a konzultace s lektorkou
* českého delegáta v destinaci
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Min. počet účastníků 16
Max. počet cvičících 20
Sleva pro necvičící polovičku 3 000 Kč

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter