phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hidden Beach AU Naturel Resort by Karisma

Výhody nabídky

  • exkluzivní naturistická All inclusive dovolená
  • výborná kuchyně
  • široká nabídka sportů
  • přímo na písečné pláži

Hidden Beach AU Naturel Resort by Karisma Kód: AMXCUNB4NI

PLN
Itaka

Hidden Beach AU Naturel Resort by Karisma Kód: AMXCUNB4NI Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Mayská Riviéra

Hotel se nachází 1,5 hodiny jízdy od letiště Cancun, 25 minut jízdy od městečka Playa del Carmen, 20 minut od přírodní rezervace Xcaret a 25 minut jízdy od vyhlášených mayských zřícenin Tulum.

bílá písčitá pláž přímo u hotelu.

Hidden Beach Resort leží přímo na pláži, ale i přesto disponuje vyhřívaným centrálním bazénem s vodním barem, vyhřívanou "línou" řekou spojující přízemní suity s centrálním bazénem, a dále pak velmi prostornou vířivkou. Na pláži pak naleznete nejen lehátka se slunečníky, ale i zastíněné "king-size bed"=Palapas. Další lehátka jsou i u bazénu.

Skládá se z pouhých 42 suite orientovaných na moře, které poskytují svým hostům dostatek pohodlí a soukromí. Všechny suity mají vlastní jacuzzi, výhled na oceán a "king-size bed". Přízemní suity pak mají i vlastní vstup přímo do bazénu. Všechny Suity jsou vybaveny: plazmovou TV se satelitem a DVD/CD přehrávačem, Váš I-Pod si můžete zapojit do I-Pod docking, kávovarem, fénem, trezorem, telefonem, denně doplňovaným minibarem, klimatizací, king-size postelí s variací polštářů, župenem a pantoflemi, jsou situovány na moře

Cílem resortu je aby stravování bylo nezapomenutelným zážitkem s vynikajícím jídlem, pozornými službami a to vše ve skvělém prostředí. Jde o gurmánské pojetí kuchyně. Gourmet restaurace La Vista nabízí a la carte stravování jak ve vnitřní klimatizované restauraci, tak i na venkovní terase. Je zde servírována mezinárodní kuchyně připravovaná z místních čerstvých surovin. Restaurant také rád vyhoví hostům se speciální dietou.
Za příplatek je možno si objednat objednat soukromou romantickou večeři při svíčkách jen pro Vás, servírovanou Vaším soukromým číšníkem přímo na pláži. Jsou podávány i takové speciality jako je sýrové fondue či langusta.
Během dne si můžete kdekoliv v areálu vychutnat svůj drink, číšník Vám jej rád donese at již na na lehátko na pláži, k bazénu či si jej můžete vychutnat přímo v "líné" řece protékající areálem a vybavenou stolky a sedačkami. Vodní bar C’est La Vie je v centru celého areálu a je pro Vás otevřen od 10 hod. dopoledne do 6 hod. večer. V tuto hodinu se pak otevírá noční bar, La Vida Loca, který je pro Vás otevřen do 2 hod. v noci a naleznete zde taneční parket, kulečníkový stůl a vířivku. 

Pro trochu pohybu pak je Vám k dispozici klimatizované fitness centrum.  Pro relaxaci je určeno Náay SPA. Ze sportů lze využít jógu, plážový volejbal, šipky, stolní tennis, obří šachy.

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet nocí, dle výběru
• stravování v rozsahu all inclusive
• česky hovořící asistence v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter