phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Grand Riviera Princess

Výhody nabídky

  • All inclusive hotel
  • pár minut od živé zábavy v Playa del Carmen
  • delegátka a výlety v češtině

Grand Riviera Princess Kód: AMXCUN6NDA

42 329PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 02.06 – Út 11.06.24
Itaka

Grand Riviera Princess Kód: AMXCUN6NDA Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Playa del Carmen

Hotelový resort se nachází v přírodním parku cca 10 km od střediska Playa del Carmen přímo na krásné písečné pláži. Vzdálenost od letiště 50 km.

Hezká písečná pláž přímo u hotelu. K dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky.

Recepce s lobby, 10 restaurací (2 hlavní bufetové, 8 a la carte - gurmánská, asijská, mexická, italská a další), 12 barů (včetně sportbaru, piano baru a swim-up barů), diskotéka, lékařské centrum, prádelna, směnárna, nákupní zóna, hotelový autobus do Playa Carmen pro hotelové hosty, 8 bazénů, spa centrum, venkovní vířivky.

Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s možností ubytování další dospělé osoby či 2 dětí do 12 let (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací a stropním ventilátorem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem, SAT TV, kávovarem, telefonem, minibarem (denně doplňována voda a nealko nápoje) a balkonem nebo terasou. Za příplatek též pokoje typu deluxe s přímým vstupem do bazénu či s vířivou vanou (v patře).

All Inclusive - 24hodinový all inclusive, plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, možnost večeře a la carte 1x za pobyt (nutná rezervace), neomezená konzumace místních a vybraných dovozových alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hod. denně, animační programy. Posilovna, nemotorizované vodní sporty, lukostřelba, tenisové kurty, multifunkční kurty, úvodní lekce potápění v bazénu. 

Fitness, denní a večerní animace, 6 tenisových kurtů, víceúčelové hřiště, diskotéka, nemotorizované vodní sporty na pláži.

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• ubytování ve zvoleném typu pokoje
• stravování v rozsahu all inclusive
• česky hovořící asistence v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa

Detaily nabídky