phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Grand Palladium Colonial Resort & Spa

Výhody nabídky

  • luxusní Eco hotel
  • klidné prostředí u písčité pláže
  • vhodný pro náročnou klientelu
  • moderní SPA

Grand Palladium Colonial Resort & Spa Kód: AMXCUN7D22

44 219PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 01.09 – Út 10.09.24
Itaka

Grand Palladium Colonial Resort & Spa Kód: AMXCUN7D22 Mexiko / Mayská riviéra

Popis nabídky

Puerto Aventuras

Jen pár kroků od písečné pláže v Puerto Aventuras leží plážový hotel Grand Palladium Colonial Resort & Spa. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Město Cancun Airport je vzdáleno asi 90 km (Plya del Carmen asi 30 km).

Tento luxusní eco hotel se rozládá na obrovském pozemku přímo u 800 m dlouhé písčité pláže Kantenah Beach s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a osušky na pláži zdarma. Bar na pláži.

hotelový komplex disponuje 413 pokoji. Klienti mohou využívat vybavení sesterských hotelů Grand Palladium Riviera Resort & Spa, Grand Palladium White Sand Resort & Spa a Grand Palladium Kantenah Resort & Spa. K vybavení hotelového komplexu patří recepce, 5 bufetových restaurací, 9 a-la-carte restaurací, 26 barů, 2 divadla, bazénový komplex se 7 bazény a 4 vířivkami, opalovací terasou. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénového komplexu zdarma.
Internet:
WiFi v lobby a na pokojích zdarma, internetová kavárna za poplatek.

pokoje Deluxe: cca 37 m2, kávovar, minibar, žehlící prkno a žehlička, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, satelitní TV, telefon, iPod stanice, vana, sprcha, WC, fén a balkon.   

Junior suite: prostornější cca 42 m2, navíc župany a pantofle, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje deluxe.

Program all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře jsou také možné v a-la-carte restauracích (po předchozí rezervaci a dle dostupnosti). A-la-carte restaurace vyžadují vhodné oblečení. Občerstvení na barech po celý den. Mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje do 02.00 h. Minibar je denně doplňován.

Denní a večerní animační programy. 6 tenisových kurtů, 2 basketbalové, 2 badmintonové, fotbalové hřiště, kurt na paddle, šipky, střelba, minigolf. V rámci animačních programů aerobik, vodní gymnastika, petanque, vodní polo, šipky apod. Dětský klub pro děti od 1 do 3 let, Mini klub pro děti od 4 do 12 a Junior Club pro mládež od 13 do 19 let. Nedaleko je golfové hřiště s 18ti jamkami   Wellness:
za poplatek: Zentropia Spa (vstup od 18 let) s parní lázní, saunou, masážemi a dalšími procedurami.

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet nocí, dle výběru
• stravování formou all inclusive
• česky hovořící asistence v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mexiko — Mayská riviéra

Mapa

Detaily nabídky