phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Barceló Maya Beach And Caribe

Výhody nabídky

  • luxusní, plně soběstačný resort
  • nekonečná nabídka sportů i zábavy
  • nadstandardně vybavené pokoje

Hotel Barceló Maya Beach And Caribe Kód: 180

55 075PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 29.09 – So 07.10 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Barceló Maya Beach And Caribe Kód: 180 Mexiko \ České Žleby

Popis nabídky

Mayská riviéra

Jeden z pěti hotelů rozsáhlého hotelového komplexu situovaného přímo u zálivu na jedné z nejkrásnějších pláží Mayské riviéry v srdci zelené zahrady s rozlehlými travnatými plochami. Asi 20 km jižně od střediska Playa del Carmen a 30 km severně od Tulumu. Díky rozlehlé zahradě nepůsobí areál nikdy přeplněným dojmem.

Překrásná pláž pokrytá bílým pískem se nachází přímo před hotelem.

Plně soběstačný resort má 16 restaurací, 15 barů, diskotéku, 2 divadla, 4 bazény s vířivkou a dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, dětský klub, 5 tenisových kurtů s osvětlením, multifunkční hřiště. K dispozici je fitness, wellness centrum se saunou, parní lázní a vířivkou, minigolf, kadeřník a internet. Nákupní centrum Barceló Maya Caribe and Maya Mall Shopping and Entertainment.

Prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností ubytování 2 dalších osob (zpravidla na stávajícím počtu lůžek) mají vlastní příslušenství, stropní ventilátor, trezor, TV, žehličku s žehlicím prknem, vysoušeč vlasů, župan, kávovar, minibar a balkon nebo terasu. Výhled do zahrady. Za příplatek též junior suite pro 4 osoby.

All inclusive zahrnující bufetovou snídani, oběd a večeři včetně nápojů, dopolední a odpolední svačinu. Bohatý sortiment jídel i nápojů. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v průběhu dne.

Tenis, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty (kajaky, kánoe, windsurfing, vodní šlapadla - v rámci all inclusive), motorizované vodní sporty, aerobic, volejbal, plážový volejbal, horská kola, jízda na koni, rybolov, nedaleké 18 jamkové golfové hřiště. Rozsáhlá hotelová animace pro děti i dospělé.

Informace o regionu

Mexiko — České Žleby

Tipy pro správnou volbu: - luxusní, plně soběstačný resort
- nekonečná nabídka sportů i zábavy
- nadstandardně vybavené pokoje

Středisko: Mayská riviéra

Poloha: Jeden z pěti hotelů rozsáhlého hotelového komplexu situovaného přímo u zálivu na jedné z nejkrásnějších pláží Mayské riviéry v srdci zelené zahrady s rozlehlými travnatými plochami. Asi 20 km jižně od střediska Playa del Carmen a 30 km severně od Tulumu. Díky rozlehlé zahradě nepůsobí areál nikdy přeplněným dojmem.

Pláž: Překrásná pláž pokrytá bílým pískem se nachází přímo před hotelem.

Vybavení: Plně soběstačný resort má 16 restaurací, 15 barů, diskotéku, 2 divadla, 4 bazény s vířivkou a dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, dětský klub, 5 tenisových kurtů s osvětlením, multifunkční hřiště. K dispozici je fitness, wellness centrum se saunou, parní lázní a vířivkou, minigolf, kadeřník a internet. Nákupní centrum Barceló Maya Caribe and Maya Mall Shopping and Entertainment.

Ubytování: Prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností ubytování 2 dalších osob (zpravidla na stávajícím počtu lůžek) mají vlastní příslušenství, stropní ventilátor, trezor, TV, žehličku s žehlicím prknem, vysoušeč vlasů, župan, kávovar, minibar a balkon nebo terasu. Výhled do zahrady. Za příplatek též junior suite pro 4 osoby.

Stravování: All inclusive zahrnující bufetovou snídani, oběd a večeři včetně nápojů, dopolední a odpolední svačinu. Bohatý sortiment jídel i nápojů. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v průběhu dne.

Sport a zábava: Tenis, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty (kajaky, kánoe, windsurfing, vodní šlapadla - v rámci all inclusive), motorizované vodní sporty, aerobic, volejbal, plážový volejbal, horská kola, jízda na koni, rybolov, nedaleké 18 jamkové golfové hřiště. Rozsáhlá hotelová animace pro děti i dospělé.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 55 075 Celkem Podrobnosti o ceně 110 150
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter