phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Coin De Mire Attitude

Výhody nabídky

  • rodinná atmosféra
  • příjemné prostředí tropické ­zahrady

Hotel Coin De Mire Attitude Kód: 7501

44 171PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 09.06 – Ne 18.06 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Coin De Mire Attitude Kód: 7501 Mauricius \ Saas Fee

Popis nabídky

Severní pobřeží

Menší hotel sestávající z patrových vilek vystavěných v tropické zahradě je situován v nejsevernější části ostrova, nedaleko městečka Grand Baie, jehož centrum s různými obchůdky, restauracemi a zábavou je vzdáleno cca 4 kilometry. Přímo u hotelu zastávka autobusu. Vzdálenost od letiště cca 65 kilometrů.

Menší pláž pokrytá jemným pískem se nachází cca 30 metrů od hotelu. Přístup na pláž je přes místní komunikaci a po několika schodech. K dispozici je několik slunečníků a lehátek.

Recepce, restaurace, bar, dva bazény s terasou na opalování a obchůdek. WI-FI (zdarma).

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem, telefonem a televizí. Vysoušeč vlasů na vyžádání k zapůjčení na recepci (za poplatek).

Bufetové snídaně, večeře výběrem z menu. Fakultativně light all inclusive zahrnující plnou penzi a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Plážový volejbal, kulečník, stolní tenis, jeden tenisový kurt, vod­ní sporty (kajak, šlapadla, šnorchlování). Za poplatek potápěčské centrum, masáže a půjčovna kol.

Informace o regionu

Mauricius — Saas Fee

Tipy pro správnou volbu: - rodinná atmosféra
- příjemné prostředí tropické ­zahrady

Středisko: Severní pobřeží

Poloha: Menší hotel sestávající z patrových vilek vystavěných v tropické zahradě je situován v nejsevernější části ostrova, nedaleko městečka Grand Baie, jehož centrum s různými obchůdky, restauracemi a zábavou je vzdáleno cca 4 kilometry. Přímo u hotelu zastávka autobusu. Vzdálenost od letiště cca 65 kilometrů.

Pláž: Menší pláž pokrytá jemným pískem se nachází cca 30 metrů od hotelu. Přístup na pláž je přes místní komunikaci a po několika schodech. K dispozici je několik slunečníků a lehátek.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, dva bazény s terasou na opalování a obchůdek. WI-FI (zdarma).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem, telefonem a televizí. Vysoušeč vlasů na vyžádání k zapůjčení na recepci (za poplatek).

Stravování: Bufetové snídaně, večeře výběrem z menu. Fakultativně light all inclusive zahrnující plnou penzi a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Sport a zábava: Plážový volejbal, kulečník, stolní tenis, jeden tenisový kurt, vod­ní sporty (kajak, šlapadla, šnorchlování). Za poplatek potápěčské centrum, masáže a půjčovna kol.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 44 171 Celkem Podrobnosti o ceně 88 342
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter