phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Preskil Island Resort

Výhody nabídky

  • česky hovořící zástupce partnera v místě
  • výborné hodnocení
  • stylově vybavený hotel s krásnými výhledy
  • vkusné a moderní pokoje
  • krátký letištní transfer

Preskil Island Resort Kód: AMUMUSG92O

50 359PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 23.05 – St 29.05.24
Itaka

Preskil Island Resort Kód: AMUMUSG92O Mauricius / Pointe D´Esny

Popis nabídky

Pointe D'Esny

Hotel leží v Pointe D'Esny cca 3 km od volně přístupné pláže Blue Bay Public Beach. Hotel obklopuje krásná tropická zahrada a pláž se světlým pískem. Do turistického centra s nejbližšími nákupními možnostmi se dostanete po cca 1 km. Letiště (MRU) je vzdáleno přibližně 10 km.

U hotelu je krásná pláž s bílým pískem. Na pláži jsou lehátka k dispozici zdarma.

Hotel má 214 pokojů. V roce 2018 prošel částečnou rekonstrukcí. V hotelu se nachází recepce, lobby, trezor, kadeřnictví, obchod, parkoviště, směnárna, WiFi zdarma, konferenční místnost až pro 80 lidí. Hotel má 3 restaurace. Hotel je vhodný také pro osoby s omezenou schopností pohybu. Má 2 venkovní bazény a dětský bazének se skluzavkou. U bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem do zahrady je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchovým koutem, fénem), klimatizací, minibarem, gaučem, psacím stolem, telefonem, sat./TV, příslušenstvím na přípravu kávy/čaje, trezorem, ventilátorem, rychlovarnou konvicí. Pokoj má balkón/terasu s venkovním posezením a výhledem do zahrady.
Tento typ pokoje možno rezervovat také s výhledem na moře.
Pokoj Prestige s výhledem na moře je vybaven stejně jako dvoulůžkový pokoj Superior, ale místo sprchového koutu má vanu.
Rodinný pokoj Premium s výhledem na moře je prostornější než dvoulůžkový pokoj Superior jinak je vybaven stejně.
Apartmá Junior s výhledem na moře je prostornější než dvoulůžkový pokoj Superior, místo sprchového koutu má vanu jinak je vybaven stejně.

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu ve vybraných restauracích.
All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 - 23.30).

Fotbal, fitness, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, badminton, sauna, parní lázeň, animační program pro dospělé, dětské hřiště, animační program pro děti (3-12 let).
Za poplatek: tenis (vzdálen cca 1 km od hotelu), vodní sporty, půjčovna kol, organizované výlety na kolech, spa, vířivka a masáže, hlídání dětí.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Služby česky hovořícího zástupce v místě
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Po příletu cestující obdrží uvítací dopis v češtině s kontakty na česky hovořícího zástupce partnera v místě, který hosty navštíví přímo v hotelu do 24 hodin od jejich příjezdu.

Informace o regionu

Mauricius — Pointe D´Esny

Mapa

Detaily nabídky