phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Veranda Grand Baie

Výhody nabídky

  • příjemná rodinná atmosféra
  • výhodná poloha nedaleko centra

Hotel Veranda Grand Baie Kód: 7505

48 871PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 30.06 – Ne 09.07 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Veranda Grand Baie Kód: 7505 Mauricius \ Grand Baie

Popis nabídky

Severní pobřeží

Menší hotel sestávající z několika patrových a dvoupatrových bloků je vystavěn v příjemné tropické zahradě ve středisku Grand Baie, jehož centrum je vzdáleno cca 10 až 15 minut chůze. Vzdálenost od letiště cca 60 kilometrů.

Malá písečná pláž v zálivu se nachází přímo u hotelu, vstup do vody po několika schodech. Větší veřejná písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 5 minut chůze.

Recepce, restaurace, bar, dva bazény s terasou na opalování – k dispozici jsou lehátka a slunečníky, vířivka, wellness centrum zahrnující masáže, kadeřnictví, vířivku a hydromasáže (vše za poplatek), obchod a konferenční centrum.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-SAT, minibarem, varnou konvicí a balkonem nebo terasou.

V hotelové restauraci jsou podávány polopenze bufetovým způsobem. Fakultativně all inclusive.

Tenis, fitness, plážový volejbal, nemotorové vodní sporty – windsurfing, kajak, šlapadla, šnorchlování. Za poplatek vodní lyžování, po­tápění, katamarán, půjčovna kol a kulečník.

Informace o regionu

Mauricius — Grand Baie

Tipy pro správnou volbu: - příjemná rodinná atmosféra
- výhodná poloha nedaleko centra

Středisko: Severní pobřeží

Poloha: Menší hotel sestávající z několika patrových a dvoupatrových bloků je vystavěn v příjemné tropické zahradě ve středisku Grand Baie, jehož centrum je vzdáleno cca 10 až 15 minut chůze. Vzdálenost od letiště cca 60 kilometrů.

Pláž: Malá písečná pláž v zálivu se nachází přímo u hotelu, vstup do vody po několika schodech. Větší veřejná písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 5 minut chůze.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, dva bazény s terasou na opalování – k dispozici jsou lehátka a slunečníky, vířivka, wellness centrum zahrnující masáže, kadeřnictví, vířivku a hydromasáže (vše za poplatek), obchod a konferenční centrum.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-SAT, minibarem, varnou konvicí a balkonem nebo terasou.

Stravování: V hotelové restauraci jsou podávány polopenze bufetovým způsobem. Fakultativně all inclusive.

Sport a zábava: Tenis, fitness, plážový volejbal, nemotorové vodní sporty – windsurfing, kajak, šlapadla, šnorchlování. Za poplatek vodní lyžování, po­tápění, katamarán, půjčovna kol a kulečník.

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 48 871 Celkem Podrobnosti o ceně 97 742
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter