phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Anantara IKO Mauritius Resorts & Villas

Výhody nabídky

  • česky hovořící delegát v místě
  • přímo u písčité pláže
  • vysoká úroveň gastronomie a služeb
  • nově otevřený resort

Anantara IKO Mauritius Resorts & Villas Kód: AMUMUSG910

40 559PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 16.06 – Po 24.06.24
Itaka

Anantara IKO Mauritius Resorts & Villas Kód: AMUMUSG910 Mauricius / Grand Baie

Popis nabídky

Blue Bay

Rezort známé luxusní hotelové sítě je situovaný přímo u písečné pláže na jihovýchodním pobřeží ostrova. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 6 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 3 km. Symbol ostrova, hora Le Morne, se nachází zhruba 60 km.

Dlouhá písčitá pláž La Cambus obklopená tropickou vegetací se nachází přímo u hotelu. Hotelovým hostům jsou k dispozici k pronájmu lehátka a slunečníky zdarma.

Plážový hotel se skládá z dvoupodlažní hlavní budovy a 13 vedlejších. Poskytuje ubytování v celkem 164 pokojích. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, rybí restauraci (Sea Fire Salt), veganskou/vegetariánskou restauraci, restauraci Zafran (degustační menu, soukromý šéfkuchař, osobní someliér - za poplatek, nutná předchozí rezervace), vinárnu (za poplatek), bar u bazénu, WiFi (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětský klub, knihovnu, salon krásy, boutique.

Pokoj Premier s výhledem do zahrady má cca 55 m², koupelnu (vanu, sprchu, WC, fén) a balkon vybavený posezením a výhledem do zahrady. K dalšímu vybavení pokoje patří klimatizace, TV, WiFi (zdarma), trezor, minibar, kávovar. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby.
Za příplatek pokoje deluxe se stejným vybavením, mají však terasu s přímým vstupem do zahrady. Možnost rezervovat pokoj typu deluxe také s výhledem na oceán, případně v přízemí s přístupem na pláž.
Suite má cca 115 m², stejné vybavení jako pokoj Premier, navíc obývací část. Lze rezervovat s výhledem do zahrady nebo na oceán.
Villy se dvěma ložnicemi (cca 208 m²) nebo čtyřmi ložnicemi (cca 330 m²) mají navíc privátní bazén, kuchyň a obývací část.

Snídaně formou bufetu.
Za příplatek možná polopenze s večeřemi formou bufetu nebo výběrem z menu v restauracích Horizon a Sea Fire Salt nebo plná penze. V rámci stravování nejsou zahrnuty nápoje.
All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu nebo výběru z menu (v závislosti na aktuální obsazenosti hotelu), během dne lehký snack, zákusky, nealkoholické a alkoholické nápoje.

Fitness, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na pláži.
Za poplatek: SPA centrum, tenis, vedené sportovní lekce. V blízkosti se nachází golfová hřiště.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Služby česky hovořícího delegáta v místě
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Mauricius — Grand Baie

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
41 279
Ušetříte: 720
40 559 Celkem Podrobnosti o ceně 81 118
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184