phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Veranda Palmar Beach

Výhody nabídky

Hotel Veranda Palmar Beach Kód: 7504

53 289PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 15.09 – Ne 24.09 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Veranda Palmar Beach Kód: 7504 Mauricius \ Belle Mare

Popis nabídky

Belle Mare

Menší hotel s rodinnou atmosférou disponuje 77 pokoji umístěných ve dvoupatrových budovách zasazených v tropické palmové zahradě. Nachází se na východním pobřeží ostrova a je vzdálen od hlavního města Port Louis cca 40km a od letiště cca 50 km.

Krásná písčitá pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

2 restaurace, 2 bary, bazén s oddělenou částí pro děti, bazény a slunečníky u bazénu (zdarma), dětský klub pro děti (3 - 11 let), obchůdek se suvenýry, WIFI ve veřejných prostorech zdarma.

Dvoulůžkové pokoje typu Comfort s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, SAT/TV, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, WIFI (za poplatek).

All inclusive formou plné penze zahrnující alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Posilovna, kajak, windsurfing, šnorchlování, plážový volejbal, petanque, šipky, stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápěčské centrum PADI, půjčovna kol, rybaření, SPA centrum. Na jihu ostrova 18ti jamkové golfové hřiště Heritage Golf Club.

Informace o regionu

Mauricius — Belle Mare

Středisko: Belle Mare

Poloha: Menší hotel s rodinnou atmosférou disponuje 77 pokoji umístěných ve dvoupatrových budovách zasazených v tropické palmové zahradě. Nachází se na východním pobřeží ostrova a je vzdálen od hlavního města Port Louis cca 40km a od letiště cca 50 km.

Pláž: Krásná písčitá pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

Vybavení: 2 restaurace, 2 bary, bazén s oddělenou částí pro děti, bazény a slunečníky u bazénu (zdarma), dětský klub pro děti (3 - 11 let), obchůdek se suvenýry, WIFI ve veřejných prostorech zdarma.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje typu Comfort s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, SAT/TV, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, WIFI (za poplatek).

Stravování: All inclusive formou plné penze zahrnující alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava: Posilovna, kajak, windsurfing, šnorchlování, plážový volejbal, petanque, šipky, stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápěčské centrum PADI, půjčovna kol, rybaření, SPA centrum. Na jihu ostrova 18ti jamkové golfové hřiště Heritage Golf Club.

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 53 289 Celkem Podrobnosti o ceně 106 578
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter