phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Heritage Awali

Výhody nabídky

 • česky hovořící zástupce partnera v místě
 • luxusní hotel situovaný přímo u pláže
 • široký výběr nejrůznějších aktivit a sportů
 • programy připravované pro děti i dospívající
 • nedaleko nádherné přírodní rezervace

Heritage Awali Kód: AMUMUSG92S

55 929PLN
Dorośli: 2 all inclusive plus Út 03.09 – Po 09.09.24
Itaka

Heritage Awali Kód: AMUMUSG92S Mauricius / Bel Ombre

Popis nabídky

Bel Ombre

Luxusní pětihvězdičkový hotel leží přímo u pláže, cca 40 km od letiště. Zhruba 1,5 km od hotelu se nalézají golfová hřiště. Přírodní rezervace Bel Ombre Nature Reserve je vzdálena cca 4 km od hotelu.

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vstupní hala s recepcí, 7 restaurací, 3 bary, WiFi, spa & wellness centrum (za poplatek), venkovní bazény, golf (za poplatek), tenis, vodní sporty, jóga, plážový fotbal, plážový volejbal, šipky, badminton, stolní tenis, půjčovna kol, kadeřnictví (za poplatek), prádelna (za poplatek), čistírna (za poplatek), parkoviště (zdarma), konferenční místnost.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe Room (SeaView) s balkonem s výhledem na moře a rozkládací pohovkou má vlastní příslušenství (koupelna, sprcha, vana, WC, vysoušeč vlasů, župany, pantofle), klimatizaci, WiFi, interaktivní TV/sat., trezor, minibar, set pro přípravu kávy/čaje (zdarma), žehličku s prknem.
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe Room (GardenView) s terasou s výhledem do zahrady a rozkládací pohovkou má stejné vybavení jako Deluxe Room (SeaView).
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe Room (BeachFront) s balkonem přímo u moře a rozkládací pohovkou má stejné vybavení jako Deluxe Room (SeaView), ale nemá v koupelně vanu.
Dvoulůžkový pokoj typu Room Deluxe (BeachFront, Ground Floor) je stejný jako Deluxe Room (BeachFront), ale je situovaný v přízemí s terasou.
Dvoulůžkový pokoj typu Senior Suite (SeaView) s balkonem s výhledem na moře a rozkládací pohovkou má stejné vybavení jako Deluxe Room (Sea View), ale má navíc oddělený obývací pokoj a vířivku v koupelně.
Dvoulůžkový pokoj typu Senior Suite (SeaView, Ground Floor) je stejný jako Senior Suite (SeaView), ale je situovaný v přízemí s terasou.

All inclusive plus zahrnuje snídaně, obědy a večere formou bufetu, kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. Zahrunuje také svačinu a sladké pečivo v baru (16:00-17:00).

Venkovní bazény, tenis, plážový fotbal, plážový volejbal, šipky, badminton, stolní tenis, půjčovna kol.
Hotel poskytuje celou škálu vodních sportů, jako jsou kajaky, paddleboardy, šlapadla, společně se šnorchlovacími výlety, okružními plavbami, motorovými čluny či plachetnicemi.
Dvě hotelová golfová hřiště (za poplatek) jsou vzdálena cca 4 minuty jízdy autem od hotelu, cca 15 minut chůze.
Spa & wellness centrum za poplatek - masáže, sauna, turecké lázně, bazén, jóga, kosmetická ošetření, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, depilace.
Hotel nabízí také dětské kluby pro miminka, děti i dospívající, které připravují nejpestřejší denní programy a zábavu.
Zhruba 4 km od hotelu se nachází přírodní rezervace Bel Ombre Nature Reserve, nabízející safari, pěší turistiku s průvodcem, čtyřkolky či pikniky.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Služby česky hovořícího zástupce v místě
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Po příletu cestující obdrží uvítací dopis v češtině s kontakty na česky hovořícího zástupce partnera v místě, který hosty navštíví přímo v hotelu do 24 hodin od jejich příjezdu.

Informace o regionu

Mauricius — Bel Ombre

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
70 539
Ušetříte: 14 610
55 929 Celkem Podrobnosti o ceně 111 858
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu