phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Marriott Malta Hotel and Spa

Výhody nabídky

  • vysoká úroveň služeb hotelového řetězce Marriott
  • vybraná kuchyně
  • Bazén na střeše s panoramatickým výhledem
  • Spa a wellness

Marriott Malta Hotel and Spa Kód: AMTMLACGLE

17 929PLN
Dorośli: 2 snídaně So 25.05 – Út 28.05.24
Itaka

Marriott Malta Hotel and Spa Kód: AMTMLACGLE Malta

Popis nabídky

St. Julian´s

Luxusní hotel Malta Marriott Hotel & Spa 5* se pyšní výtečnou polohou jen pár metrů od populární pláže Balluta a přímo u poklidné pobřežní promenády vyhledávaného letoviska St.Julian's. Hotel byl nově zrekonstruován a působí skutečně majestátně. Rozlehlý a členitý areál je vsazen do svahu s výhledem na záliv. Turistické atrakce, restaurace, bary i možnost nákupů jsou hostům dostupné v přímém okolí hotelu. Samotné centrum St. Julian's je vzdáleno 400 m, hlavní město ostrova Valletta je vzdáleno 20 km a lze se do něj snadno dopravit místní autobusovou dopravou (zastávka cca 10 min chůze od hotelu).

V krátké docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází písečná pláž. 

Hotel nabízí svým hostům maximum služeb na vysoké úrovni. Luxusní hotel o 12 podlažích Vás uvítá prostornou elegantní vstupní halou s recepcí, lobby s barem a výtahy. Ve vnitřních prostorách Vám bude k dispozici business centrum, několik salónků, konferenční místnost, kino, minimarkert, kadeřník, směnárna, společenská TV místnost aj. Nechybí lázně s možností masáží mnoha druhů a nespočtem kosmetických procedur, vnitřním bazénem, saunou a vířivkou a také profesionálně vybavené fitness centrum. Stravování obstarají celkem 3 restaurace (některé a´la carte s venkovní terasou), k posezení slouží 3 bary. Na střeše hotelu je velký sladkovodní bazén obklopen sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma) a příjemným pool barem,  parkování je možné v podzemních garážích (poplatek).

Hotel s celkovou kapacitou 276 pokojů v několika kategoriích: Standard, Superior a Deluxe (26-35m2). Všechny mají sociální zařízení s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar a trezor (poplatek),coffee/tea set, balkón nebo terasu (výhled se liší dle kategorie).

snídaně nebo polopenze.

Na recepci lze sjednat pronájem jízdních kol či rezervaci sportovišť v okolí.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu
Mapa

Detaily nabídky