phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Kempinski San Lawrenz Resort

Výhody nabídky

  • luxusní hotel na ostrově Gozo
  • budovy ve starém Maltském stylu
  • pro přílety po 21. hodině první noc na ostrově Malta
  • trajekt v ceně zájezdu

Kempinski San Lawrenz Resort Kód: AMTSMT229M

14 899PLN
Dorośli: 2 snídaně So 28.09 – Út 01.10.24
Itaka

Kempinski San Lawrenz Resort Kód: AMTSMT229M Malta

Popis nabídky

Hotel postavený v tradičním maltském stylu lovecké usedlosti se nachází ve velké zahradě, na západní straně ostrova v blízkosti vesničky San Lawrenz, cca 2 km od pitoreskního zálivu Dwejra.

skalnatá cca 5 km, písečná cca 12 km. Hotelový autobus na pláž a do hlavního města Victoria zdarma 2x denně. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na terasách zdarma, na pláži za poplatek.

Prostorná a stylově zařízená vstupní hala v rustikálním stylu - kamenná podlaha, palmy, květiny, obložení z místního dřeva, přírodní materiály a barvy Středomoří. K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou a možností vypůjčit si auto, kolo či motorku, zakoupit výlety do okolí (jeepem, lodí, autem i autobusem) či objednat taxi, 3 restaurace a 2 bary, včetně baru u bazénu. Dále je klientům k dispozici hlídání dětí (na vyžádání), lékař na telefonu, dětský klub, internet café a potápěčské centrum. Hotel má 2 venkovní a 2 vnitřní vyhřívané bazény, jacuzzi, páru, solárium a jedno z nejlepších lázeňských center v Evropě s léčebnými procedurami pro tělo i duši včetně asijské ayurvedy, bylinné péče, masáží, balneoterapií, ale také s manikúrou, pedikúrou atd.

122 prostorných pokojů s tradiční maltskou atmosférou (několik kategorií - superior a deluxe pokoje, junior, premium a 2ložnicové rodinné suity). Všechny pokoje mají balkon s výhledem na San Lawrenz, velkou zahradu a bazény, klimatizaci, rádio, TV, trezor, žehličku, žehlící prkno, minibar, rychlovarnou konvici, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, přímou telefonní linku a možnost připojení na internet. U pokojů vyšší kvality je plazmová obrazovka, jacuzzi v koupelně a větší prostor jak v pokoji, tak na balkonech a terasách.

snídaně nebo polopenze (za příplatek) formou bufetu.

tenisové a squashové kurty, fitness s trenérem, organizované cvičení (jóga, pilates, aerobic, vodní aerobic), jízda na kolech s instruktorem, výlety s průvodcem do okolí.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu
Mapa

Detaily nabídky