phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Vilamendhoo Island Resort

Výhody nabídky

  • česky hovořící zástupce v Malé
  • skvělé potápěčské lokality kolem ostrova
  • nádherné západy slunce
  • ideální pro aktivní dovolenou
  • výborná strava a skvělé služby

Vilamendhoo Island Resort Kód: AMVMDVB582

58 719PLN
Dorośli: 2 all inclusive plus Út 04.06 – Út 11.06.24
Itaka

Vilamendhoo Island Resort Kód: AMVMDVB582 Maledivy

Popis nabídky

Jižní Ari atol

Resort se nachází v Jižním Ari atolu a je zde jako jediný hotel na ostrově, situován v tropické zahradě. Ostrov je dlouhý 900 m a 250m široký, obklopen útesem, bílou pláží a teplým mořem. Má vynikající polohu a v blízkosti se vyskytují manty a žraloci velrybí. Cca 82 km od mezinárodního letiště Male. Transfer z letiště hydroplánem (cca 25 min.).

Celý ostrov s unikátním korálovým útesem je lemován krásnou bílou písečnou pláží. Slunečníky a plážová lehátka zdarma.

Vstupní hala, recepce, 4 restaurace a 4 bary, 2 bazény, salon krásy, čistírna, obchod se suvenýry. WiFi zdarma ve společných prostorách.

Dvouvilky (adjoining beach villa) mají vlastní příslušenství (částečně otevřená koupelna se sprchou, 2 umyvadla, vysoušeč vlasů, WC) TV, klimatizaci, stropní ventilátor, telefon, minibar, trezor, set pro přípravu čaje a kávy, WiFi a terasu. Za příplatek samostatná vila (stand alone beach villa). 

Plná penze. Za příplatek možnost programu all inclusive Plus.
Snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) podávané v restauraci Funama pro hosty ubytované v Garden Rooms a Beach Villas a v restauraci Ahima pro hosty ubytované v Jacuzzi Beach Villas a Jacuzzi Water Villas. Obě restaurace nabízejí stravování formou „all you can eat“ bufetu s rozmanitým menu, které uspokojí každého hosta Svačinové menu podávané 24/7 v baru Bonthi a od 10:00 do 22:00 v baru Sunset Slevu 20 % na všechna jídla v restauraci Asian Wok nebo v Hot Rock (neplatí pro speciální události a teppanyaki) Jeden oběd nebo jednu večeři v restauraci Asian Wok za každých pět nocí pobytu (nutná rezervace předem a v závislosti na dostupnosti místa, neplatí pro speciální události) Slevu 20 % na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta (slevu lze využít jen na vybrané procedury, v závislosti na kapacitě) Neomezené speciální „all you can eat“ občerstvení zahrnující pizzu a hamburgery od 10:00 do 19:00, podávané v Bonthi Baru a Sunset Baru, zmrzlinu si můžete vychutnat v Boashi Baru Jedna půl láhev šampaňského na pokoj a délku pobytu
Neomezené množství „all you can drink“ alkoholických a nealkoholických nápojů „all day and night“, a to následující: Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka Nealkoholické nápoje Ovocný džus (balený) Točené pivo Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latté a macchiato Mléčné koktejly a smoothies Domácí víno červené, bílé a růžové Domácí lihoviny - gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy Koktejly a mocktaily se podávají s přísadami domácích značek

Minibar obsahující výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení: Balená voda Vilamendhoo, nesycená, domácí značka (2x 1 litr) Nealkoholické nápoje Džus Pivo Víno červené, bílé a růžové Kávu, čaj, ledovou kávu a ledový čaj Různé občerstvení Minibar je doplňován jednou denně podle pravidelného rozvrhu     Z aktivit je k dispozici: Jedna plavba při západu slunce, podle rozvrhu Jedna půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (vybavení není součástí), podle rozvrhu Jeden výlet na ostrov Dhangethi, podle rozvrhu Jedna půlhodinová skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení), podle rozvrhu Jedna půlhodinová skupinová lekce tenisu (včetně vybavení), podle rozvrhu Bezplatné využití fitness centra, tenisu ve dne, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení) Zdarma zapůjčení kajaků a windsurfů (včetně vybavení) Bezplatná lekce jógy v Duniye Spa (skupinové lekce, pravidelně plánované, zahrnuje pránájámu, ásany a jógu nidru)     Balíček „All Inclusive Plus“ nezahrnuje: Jídlo z restaurací jiných resortů, pokojovou službu, obchody se suvenýry, položky z minibaru a výlety, které nejsou uvedeny výše Nápoje z donášky pokojové služby, obchody se suvenýry, sportovní centrum a výlety, které nejsou uvedeny výše Nápoje jako jsou míchané nápoje, čerstvé džusy, vína nebo likéry, které nejsou uvedeny výše Míchané nápoje a koktejly (prémiové značkové lihoviny)

Tenisový kurt, stolní tenis,  kulečník, šipky, volejbal, badminton, pétanque, jízdní kola, fitness, SPA centrum, potápěčské centrum. Hotelem organizované sportovní a zábavní aktivity, vodní sporty (windsurfing, kánoe, katamarán).

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* Služby česky hovořícího zástupce partnera v Malé
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
Hydroplány mohou létat pouze za denního světla (cca 08:00 - 15:00). Jestliže máte zájem o transfery hydroplánem, je nutné tomu přizpůsobit mezinárodní přílety a odlety. CK Čedok negarantuje možnost hydroplánu v případě příletu do Malé po 14. hodině a upozorňuje na možnost delšího čekání na letišti v případě odletu z Malé po 19. hodině.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky