phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Velassaru Maldives

Výhody nabídky

  • klidná luxusní dovolená
  • moderní resort s krásnými plážemi a křišťálovou vodou

Velassaru Maldives Kód: AMVMDVB58Y

52 469PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 04.06 – Út 11.06.24
Itaka

Velassaru Maldives Kód: AMVMDVB58Y Maledivy

Popis nabídky

Jižní Male Atol

Ostrov leží v Jižním Malé Atolu. Mezinárodní letiště Malé je vzdáleno 12 km, transfer je zajištěn rychlou lodí (cca 20-30 min).

Bílá písečná pláž lemuje celý ostrov. Lehátka a slunečníky zdarma.

Lobby, recepce, 5 restaurací, 2 bary, bazén, prádelna, směnárna, obchod se suvenýry, WiFi, lékař.

Deluxe Bungalov - propojená ložnice s obývací částí, koupelna (sprcha, vana, WC, vysoušeč vlasů) a privátní terasa s posezením. Bungalov je vybaven klimatizací, stropním ventilátorem, TV, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě. Za příplatek možnost ubytování v plážové nebo vodní vile.  Všechny vodní vily jsou dostupné pouze lodí.

Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze nebo all inclusive (Velassaru Indulgence Program).

Hotel Velassaru Maldives v balíčku All Inclusive "Indulgence"  zahrnuje:   Snídani v hlavní hotelové restauraci Vela Obědy ve jmenovaných restauracích Restaurace Turquoise nabízí mezinárodní jídla s vlivem asijské kuchyně formou á la carte Fen bar je to pravé místo na malou svačinu ve formě sendviče V baru Chill se můžete těšit na španělskou specialitu tapas Večeře ve jmenovaných restauracích Restaurace Turquoise nabízí mezinárodní jídla s vlivem asijské kuchyně formou á la carte Etesian je ideální místo pro vyzkoušení latinskoamerické kuchyně Restaurace Teppanyaki vás potěší širokou nabídkou pokrmů z japonské kuchyně V restauraci Vela se stravuje formou bufetu obsahující mezinárodní jídla Exotická plážová atmosféra a pan-indické oceánské speciality vás čekají v podniku Sand Nápoje   Nápojový lístek zahrnuje minerální vody, limonády, džusy, rozlévané pivo a výběr vín a lihovin Nápoje se podávají ve všech restauracích a barech po celou otvírací dobu Další výhody Zápůjčka šnorchlovacího vybavení 2 hodiny denně využití oceánského kajaku

Balíček nezahrnuje Položky v menu označené hvězdičkou donášku jídel do vily minibar prémiové nápoje soukromé stolování tematické akce

Spa centrum, fitness, tenisový krut, vodní sporty (šnorchlování, wakeboarding, kayaking, paddleboard, vodní lyže) a potápěčské centrum. Hotel pořádá exkurze a výlety.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky