phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Kurumba Maldives

Výhody nabídky

  • česky hovořící zástupce v Malé
  • transfer z letiště 15 minut lodí
  • vhodný pro rodiny s dětmi
  • dobré podmínky pro šnorchlování a potápění
  • možnost All inclusive

Kurumba Maldives Kód: AMVMDVC4SQ

45 349PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 06.06 – Čt 13.06.24
Itaka

Kurumba Maldives Kód: AMVMDVC4SQ Maledivy

Popis nabídky

Severní Malé Atol

Luxusní resort nejvyšší úrovně se rozkládá na 48 akrovém ostrově na jižním okraji North Male Atolu, pouhé 3 km od letiště. Transfer rychlolodí z letiště na ostrov trvá cca 15 minut.
Je prvním turistickým resortem na Maledivách, který byl otevřen v roce 1972. V roce 2004 proběhla kompletní rekonstrukce a nynější podoba resortu plně respektuje jeho historii. Ostrov je poměrně rozlehlý s pečlivě upravenými plážemi a zahradami.Kurumba je větší resort a nabízí perfektní zázemí i pro sportovně založené klienty, díky korálovému útesu u atolu je zde perfektní místo pro potápění a šnorchlování.

Písčitá pláž s bílým pískem

Recepce, 9 restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, 3 bary, kavárna, bazén, dětský klub, dětské hřiště, herna, hlídání dětí na vyžádání, obchůdek se suvenýry, boutique, lázně, masáže, lékař na telefonu, konferenční vybavení.

Všechny pokoje s šatnou jsou zařízeny klimatizací, sejfem, mini-barem, kávovarem, satelitní TV a vysokorychlostním internetem. Koupelny navržené v extravaganci s pískovcovou dlažbou, mramorem obloženou vanou a venkovní art-deco sprchou Vás nadchnou.
Ve dvoupodlažních koloniálních domcích se nachází 38 pokojů kategorie Superior (74m2) s terasou nebo balkonem.
39 útulných Deluxe pokojů (50m2) v chatičkách je situováno na okraji moře s dech beroucím výhledem na Indický oceán.
Ze 74 individuálních Deluxe bungalovů (74m2) se skleněnými posuvnými dveřmi dostanete přímo na terasu a pláž.
Zahradní vily (103m2) se skládají z ložnice sousedící s obývací místností, verandou a dvorkem, ve kterém je pod tradiční doškovou střechou venkovní sprcha a jacuzzi
Stejně vybavené jsou také Private vily (103m2) s výběrem Beach nebo Garden Front.

Polopenze nebo za příplatek All inclusive: snídaně formou formou bufetu v restauraci Vihamana. Oběd formou menu v restauracích Vihamana, Kurumba Café, restauraci u bazénu. Večeře formou bufetu v restauraci Vihamana, restauraci Ocean Grill s maledivskými a indickými specialitami, restauraci Hamakaze s japonskými specialitami, čínské restauraci, restauraci Al Qasar se specialitami blízkovýchodní kuchyně nebo italské restauraci- alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby- káva, čaj- program all inclusive se nevztahuje na nápoje v minibaru a na značkové nápoje

Občasné animační programy, posilovna, tenis, plážový volejbal, šnorchlování, vodní sporty na pláži: windsurfing, katamarán, kanoe, plachtění, šnorchlování, potápění, parasailing, banán, vodní lyžování.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* Služby česky hovořícího zástupce partnera v Malé
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
Hydroplány mohou létat pouze za denního světla (cca 08:00 - 15:00). Jestliže máte zájem o transfery hydroplánem, je nutné tomu přizpůsobit mezinárodní přílety a odlety. CK Čedok negarantuje možnost hydroplánu v případě příletu do Malé po 14. hodině a upozorňuje na možnost delšího čekání na letišti v případě odletu z Malé po 19. hodině.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa

Detaily nabídky