phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Kuramathi Island Resort

Výhody nabídky

 • česky hovořící zástupce v Malé
 • řadí se k větším resortům na Maledivách, ale přesto poskytuje soukromí
 • pláže s bílým pískem
 • vyhledávaný potápěči a vhodný pro šnorchlování
 • možnost All inclusive

Kuramathi Island Resort Kód: AMVMDVB4TW

53 379PLN
Dorośli: 2 all inclusive Út 04.06 – Út 11.06.24
Itaka

Kuramathi Island Resort Kód: AMVMDVB4TW Maledivy

Popis nabídky

Severní Ari atol - Rasdhoo Atol

Kuramathi resort se nachází na Rasdhoo Atolu, který je asi 56 km od Male, ideální spojení z Male je 20 minut hydroplánem a nebo 90 minut rychlolodí. Ostrov je dlouhý 1,8 km

Krásná pláž s bílým pískem, ostrov je obklopen tyrkysovou lagunou.

Hotel je vybaven recepcí, bazénem, wellness centrem. Resort disponuje třemi hlavními restauracemi, které hosté navštěvují podle toho, v které části ostrova bydlí: restaurace Malaafaiy, Haruge a Farivalhu. Všechny nabízejí kontinentální snídaně, lehké obědy a večeře, při kterých jsou servírovány pokrmy z celého světa. Další oblíbenou restaurací je Island Coffee Shop, kde si mohou hosté užít celodenní stravování s možností mezinárodní nabídky. Specifická restaurace The Reef podává pouze plody moře.  Výhradně na večeři si mohou hosté zajít do indické restaurace Tandoor Mahal. V Siam Garden si návštěvníci užívají chutě čtyř thajských oblastí.  V restauraci Island Barbeque probíhá grilování přímo na pláži. V Duniye si kromě jídla můžete vychutnat i uznávanou kolekci vín. Palm nabízí tradiční italskou pizzu s tenkou křupavou krustou, široký výběr těstovin a čerstvých salátů a jako sladkou tečku domácí zmrzlinu.

Standardní vybavení vil zahrnuje: postel velikosti king size, klimatizaci a stropní ventilátor, koupelnu se sprchovým koutem, fén, ručníky a župany, minibar, trezor, IDD telefon, zařízení k přípravě čaje a kávy, LCD televizi a terasu s lehátky.
Beach villa: samostatné vilky v zeleni orientované směrem k laguně, vždy jen pár kroků od pláže. Terasa s lehátky, venkovní sedačka, obývací část s ložníicí, koupelna a navíc venkovní sprcha.
Beach bungalov: navíc oproti vilám je zde venkovní jacuzzi.
Superior beach villa: pokoj je postaven do kola, je zde navíc venkovní koupelna s jacuzzi.
Deluxe beach villa: pokoje jsou uprostřed ostrova, podél pláže, navíc venkovní sprcha a jacuzzi s venkovní pohovkou.
Water villa: vilky přímo na „vodě“, terasa s lehátky a schody s přímým vstupem do moře.

Dle nabídky hotelu.

V ceně je plná penze: snídaně, oběd a večeře v restauracích Haruge, Malaafayiy nebo Farivalhu - restaurace je hostům přiřazena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni (nutno rezervovat stůl 24 hodin dopředu.

Za příplatek si lze objednat dva různé balíčky All inclusive:
Základní all inclusive balíček zahrnuje: snídani, oběd a večeři v restauracích Haruge, Malaafayiy nebo Farivalhu (restaurace je hostům přiřazena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni) 20% sleva na vybrané restaurace a la carte během večeří (nutno rezervovat stůl 24 hodin dopředu) všechny nealkoholické nápoje, džusy v plechovkách, dovážené likéry (kromě prémiových značek), přes 50 alkoholických a nealkoholických koktejlů, 3 různá rozlévaná vína, balená minerální voda a točené pivo ve všech restauracích a barech (blíže vysvětleno v menu) nealkoholické nápoje a minerální voda v minibaru na pokoji odpolední čaj denně od 15:00 do 17:00 v ostrovní kavárně, Dhoni baru nebo v restauraci Farivalhu  výběr svačinek a místních pochoutek s čajem a kávou šnorchlovací výbava, windsurfing (nezahrnuje bezpečnostní kontrolu a poplatek za lekce) 1 výlet na Rasdhoo, sousední ostrov Balíček je k dispozici pouze hostům ubytovaným na 3 noci a déle.   Balíček All Inclusive – Select zahrnuje: výběr lahvových vín (k dispozici v restauracích pouze s pokrmem) Kredit 35 USD na osobu na pobyt v lázních Kuramathi Spa (platí na vybrané masáže od 9:00 do 15:00, neplatí na maloobchodní prodej, v případě neuplatnění nebude vrácen) Hlavní bufetová restaurace bude hostům přidělena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni, nicméně hosté se mohou stravovat v jakékoli restauraci kdykoliv během otevírací doby. Předchozí rezervace je nutná, pokud se hosté rozhodnou stravovat v jiné restauraci, než jaká jim byla přidělena jako hlavní. Prémiové pokrmy v menu a soukromé stolování nejsou zahrnuty. Balíček je k dispozici pouze hostům ubytovaným na 4 noci a déle.

Ze sportů si lze vyzkoušet potápění, šnorchlování, volejbal, tenis, squash a stolní tenis. Samozřejmostí je i provozování vodních sportů. Podél ostrova se také velmi dobře běhá.
Zábavu zaručuje diskotéka a karaoke, poznávací výlety, exkurze a místní botanická zahrada

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* Služby česky hovořícího zástupce partnera v Malé
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
Hydroplány mohou létat pouze za denního světla (cca 08:00 - 15:00). Jestliže máte zájem o transfery hydroplánem, je nutné tomu přizpůsobit mezinárodní přílety a odlety. CK Čedok negarantuje možnost hydroplánu v případě příletu do Malé po 14. hodině a upozorňuje na možnost delšího čekání na letišti v případě odletu z Malé po 19. hodině.

Informace o regionu

Maledivy

Mapa
Recenze
6,0 / 6
Celkové hodnocení
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 6.0
 • 5.0
 • 6.0
 • 6.0
 • 6.0
 • 6.0
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
6 / 6
, s partnerem 2023-09-28
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací

Detaily nabídky