phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Pelion

Výhody nabídky

  • Ideální podmínky pro lidi s onemocněním dýchacích cest a alergiky
  • Zároveň možnost léčby i pohybového ústrojí
  • Výhodná poloha hotelu
  • Nedaleko možnost bohatého vyžití u Balatonu

Hotel Pelion Kód: XHU2PEL

3 540PLN
Dorośli: 2 polopenze St 15.12 – Pá 17.12.21
Itaka

Hotel Pelion Kód: XHU2PEL Maďarsko / Tapolca

Popis nabídky

Tapolca

Hotel je situován poblíž centra města, uprostřed parku, přímo nad krasovou jeskyní, jejíž speciální mikroklima vykazuje léčivé účinky. Pouhých 12km od Balatonu.

Klimatizovaná restaurace, kavárna, bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetika, k dispozici parkoviště. V hotelu je wellness ostrov se zážitkovým a termálním bazénem, sauna, infrasauna, parní kabina, posilovna, venkovní koupaliště přes léto, perličková lázeň, dětský bazén, 2 hřiště na squash, tenisové kurty, badmintonové hřiště.

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou klimatizované, s příslušenstvím - televize, telefon, možnost připojení na internet, minibar. K dispozici župan.

Termální voda, která zásobuje 2 kryté hotelové bazény, obsahuje vápník, hořčík, uhlovodík, siřičitan a minerální látky, je vhodná především na revmatické a pohybové onemocnění degen. forem, na chronické zánětové onemocnění páteře, kloubové onemocnění, revma vazivové tkáně, zlomeniny, stav po operaci pohybového ústrojí, ošetření po a před operací kloubů aj.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Doporučujeme pěší i cykloturistiku.
Za prohlídku stojí jezerní jeskyně Tapolca patří právem mezi největší turistickou atrakci lázeňského městečka Tapolca. Můžete si ji prohlédnout pod vedením zkušených průvodců a nezapomenutelný zážitek Vám poskytne i člunkování se na její hladině.

Zhruba 15 min jízdy se nachází impozantní hrad Sümeg je největší turistickou atrakcí této oblasti. Pro milovníky aktivnějšího odpočinku se za 20 min jízdy dostanete do  Dobrodružného Parku Gyenesdiás.

Dítě do 5 let zdarma.

Domácí zvířata nejsou povolena.

V období  13.-27.4.2020 bude v rámci renovace uzavřen zážitkový bazén. Hosté mohou využít vnitřní termální bazén a venkovní plavecký bazén (30°C teplý). 
V tomto období bude poskytnuta polévka formou bufetu a 2 x denně sauna zdarma.
Od 1.-30.4.2020 je možné využít slevy 4=3  (bydlí se 4 noci, platí 3 noci), při příjezdu
v neděli nebo v pondělí. Sleva se netýká období Velikonoc.

Informace o regionu

Maďarsko — Tapolca

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky