phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Ametiszt

Výhody nabídky

  • Skvělá poloha v klidné části přesto poblíž promenády.
  • Velmi krásný hotel uprostřed udržované parkové zahrady.
  • Termální lázně 300 m.

Hotel Ametiszt Kód: XHU2HAM

4 800PLN
Dorośli: 2 snídaně St 13.10 – Po 18.10.21
Itaka

Hotel Ametiszt Kód: XHU2HAM Maďarsko / Harkány

Popis nabídky

Harkány

Velmi hezký hotel Ametiszt Harkány leží v klidné residenční části Harkán, ale přesto nedaleko hlavní třídy s obchody a restauracemi. Od areálu termálních lázní je vzdálen cca 300 m.

Recepce, restaurace, směnárna, terasa, zahrada a lehátka na slunění, parkování (zdarma). Hotel má úschovnu zavazadel a rád zprostředkuje výlety po okolí či půjčení vozu/kol.

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje s parketami, balkonem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, WC, TV, chladnička, WiFi. V oknech sítě proti hmyzu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Snídaně formou bufetu.

V blízkosti hotelu a v lázních je také široká nabídka ozdravných a wellness služeb (různé masáže, zábaly) a sportovní hřiště.

Na výlet pak do Pécse, které je plné muzeí, restaurací. Najdete tu také ZOO a Aquarium. Doporučujeme návštěvu pohádkový hrad Siklós a svahy vinařské oblasti Villány.

Zhruba 5 km od Harkány je vesnice Siklos, kde se nachází příjemný aquapark s dostatečným vyžitím i pro děti. Dále doporučujeme prohlídku muzea, hradu Siklós, který je jednou z nejzachovalejších středověkých památek Maďarska..

Pro nadšence outdorových aktivit je připraven Mecsextrem, Pécs-Árpádtető, který je vzdálen cca 40 min jízdy. Najdete zde lesní 1km dlouhou bobovou dráhu, alpskou lanovou dráhu, tyrolské bludiště, tajuplný hrad, možná je i jízda na koních a mnoho dalšího.

Pro milovníky vína je zde menší vinařská oblast Villányi, kterou najdeme zhruba 20 min jízdy od Harkány. Zdejší plná a ovocná vína svým charakterem připomínají slavná vína z Bordeaux a najdete je v každém sklípku a vinárničce v obci.

Vzdálenost z Brna 550 km, z Prahy 750 km.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o regionu

Maďarsko — Harkány

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky