phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Répce Gold

Výhody nabídky

  • Přímý vstup z hotelu do termálních lázní
  • Vlastní hotelový bazén
  • Speciality maďarské a mezinárodní kuchyně
  • Oblibený hotel našich klientů

Hotel Répce Gold Kód: XHU2REG

2 280PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 18.11 – Pá 19.11.21
Itaka

Hotel Répce Gold Kód: XHU2REG Maďarsko / Bük

Popis nabídky

Hunguest Hotel Répce, situovaný v tichém prostředí mezi listnatými stromy - v Bükfürdő v Büku u západní hranice Maďarska. Hosté mají volný vstup do termálních a léčebných lázní Bükfürdő, se kterými je hotel propojený vytápěným prostorem.

Zrenovovaný hotel s restaurací, která nabízí speciality maďarské a mezinárodní kuchyně a drink bar, společenská místnost, WiFi, výtah, obchod s dárkovými předměty, telefon. Hostům je dále k dispozici plavecký bazén, sauna, vířivka a parní kabina. Kadeřnictví, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, trezor - vše za poplatek. Parkoviště u hotelu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, balkon, příslušenství, TV, rádio, telefon, minibar. Zdarma zapůjčení županů. Je možné zajistit rodinný pokoj. Pokoje s přistýlkou balkon nemají.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Polopenze - snídaně i večeře bufetovým ­způsobem v klimatizované restauraci.

V parku u hotelu je hřiště na košíkovou, volejbal a kuželková dráha. Je možné zapůjčit kola. V blízkosti je golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, možnost jízdy na koních a výletů v kočáře.
Služby v termálních lázních zahrnují: lékařské prohlídky, komplexní léčebné kúry, hydro, elektro a fyzioterapie, léčebný tělocvik, různé masáže, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk a zátěžovou lázeň.

Informace o regionu

Maďarsko — Bük

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky