phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Greenfield Hotel Golf & Spa

Výhody nabídky

  • Spojení relaxace se sportem
  • Pro náročné klienty
  • All Inclusive

Greenfield Hotel Golf & Spa Kód: XHU2GRE

7 350PLN
Dorośli: 2 all inclusive light Pá 13.11 – Po 16.11.20 (4 dny / 3 noci)
Itaka

Greenfield Hotel Golf & Spa Kód: XHU2GRE Maďarsko \ Bük

Popis nabídky

Moderní luxusní hotel se nachází na okraji lázeňského města, uprostřed poklidné zeleně. Sousedí s mezinárodním 18 jamkovým/72 parové mistrovským golfovým hřištěm.

K Birdland Spa o rozloze 3500 m2 patří vnitřní a vekovní bazén s atrakcemi, plavecký bazén, 2 termální bazény, dětské brouzdaliště, několik druhů saun, parní a bylinná komora, solná jeskyně, turecká lázeň, tepidárium, fitness a další sportovní aktivity (Nordic Walking, aerobic, fitness, aqua-fitness, pilates). Restaurace s terasou s výhledem na golfové parkoviště, piano bar. Placené hlídané parkoviště.

Dvoulůžkové, elegantně zařízené pokoje s příslušenstvím - televize, radio, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, připojení na internet zdarma. Většina pokojů má balkon. Za poplatek pokoje s výhledem na golfové hřiště. Zapůjčení županu.

U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Formou all inclusive - snídaně, oběd, večeře, neomezená konzumace nealko nápojů, kávy a čaje, odpoledne káva a koláč. Uvítací přípitek.

Hotelové golfové hřiště bude v roce 2019 renovované, proto bude možné používat jen 9 jamek. V případě zájmu o golf je nutná rezervace a platba poplatku:
- pondělí - pátek 8,- EUR,
- sobota - neděle 11,- EUR,

Informace o regionu

Maďarsko — Bük

Mapa

Detaily nabídky