phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Jóga na Kypru

Výhody nabídky

  • týdenní pobyt s jógovými lekcemi 2x denně
  • profesionální lektorka Aneta Pavlová
  • skvěle hodnocený hotel
  • pláž přímo u hotelu
  • vhodné i pro začátečníky nebo necvičící doprovod

Jóga na Kypru Kód: LCA2JOG

PLN
Itaka

Jóga na Kypru Kód: LCA2JOG Kypr / Pafos

Popis nabídky

Kissonerga

V klidné oblasti v bezprostřední blízkosti moře. Cca 8 km od Pafosu se širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a služeb. Zastávka autobusu cca 500 m od hotelu. Nejbližší obchody a restaurace cca 800 m o hotelu. Mezinárodní letiště Larnaka je vzdáleno cca 140 km.

Menší veřejná písčito-kamenitá pláž přímo u hotelu. Zátoka vytvořená vlnolamem. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Renovován v roce 2020, 5 pater, recepce (otevřena 24 hodin denně, přihlášení od 14:00), výtah, hotelový trezor, možnost výměny peněz, klimatizace, restaurace, 2 bary, kavárna, menší obchod.

Pokoj standard - pro 2 osoby; jedna dvoulůžková nebo 2 jednolůžkové postele, TV, telefon, klimatizace (centrální), varná konvice, trezor (za poplatek); vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů); balkon nebo terasa. Výhled do okolí.

Tento pobyt je vhodný pro lidi všech úrovní, od začátečníků po pokročilé. Nabízí možnost nejen fyzického cvičení, ale také duchovního růstu a osvěžení.

Co vás čeká? Základní pozice z hatha jógy a kundalini jógy, úvod do meditační praxe, tibetské cvičení pro relaxaci a uvolnění, dechové techniky a práce s prožitkem. 

Každé ráno začneme s ranní rozcvičkou a meditací, kdy se budeme soustředit na dechové cvičení, svalovou rozcvičku a zklidnění mysli. Večer se budeme věnovat jógovým pozicím a relaxaci. Lekce budou probíhat na pláži či v hotelové zahradě. Při nepřízni počasí náhrada v jiný den nebo v místnosti uvnitř hotelu.

Při praktikování jógy se zaměříme na správnou techniku a postupně projdeme různé aspekty jógy jako je síla, pružnost, rovnováha a soustředění. Každé cvičení bude přizpůsobeno vašim individuálním potřebám a úrovním zkušeností, abyste získali co největší užitek.

Bude vás provázet profesionální lektorka Aneta Pavlová, která vám pomůže dosáhnout správného postavení, poskytne individuální rady a pomůže vám objevit hloubku jógy a jejích přínosů.

Tento kurz pro vás připravila lektorka Aneta Pavlová. Je mezinárodní učitelkou a terapeutkou Kundalini Yogy a Sat Nam Rasayan a certifikovanou učitelkou Hormonální jógové terapie od Dinah Rodrigues. Vystudovala andragogiku a personální řízení na FF UK, autorskou tvorbu na DAMU, působila na Art dramatique et pedagogie, Université Michel de Montaigne, Bordeaux a je mezinárodní lektorkou jógy a meditace. Jako lektorka a konzultantka spolupracovala s mnoha firmami a společnostmi, kde získala bohaté zkušenosti z praxe malých i velkých firem. Díky za to společnostem – Marionnaud, Bonavita, Mladá fronta, DHL, AMGEN, Česká národní banka, Cooper Standard, Valeo, Univerzita Pardubice, Magistrát hl. m. Praha aj. Poslední rok působila jako interní lektorka a koučka pro Letiště Praha.

Polopenze; nápoje se hradí zvlášť.

Bazén, dětské brouzdaliště. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Za poplatek fitnes, sauna, masáže.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* odbavené zavazadlo do 20 kg
* Transfery v destinaci
* 7 nocí s polopenzí bez nápojů
* výuku, materiály a konzultace s lektorkou
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Min. počet účastníků 14
Max. počet cvičících 20
Sleva pro necvičící druhou osobu ve dvoulůžkovém pokoji 2 500 Kč.

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Informace o regionu

Kypr — Pafos

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter