phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Melia Las Americas

Výhody nabídky

  • golfové hřiště přímo u hotelu
  • široká nabídka sportovních aktivit
  • kvalitní služby
  • hotel pouze pro dospělé osoby (18+)

Hotel Melia Las Americas Kód: 71885

40 079PLN
Dorośli: 2 all inclusive Po 16.09 – St 25.09.24
Itaka

Hotel Melia Las Americas Kód: 71885 Kuba / Varadero

Popis nabídky

Varadero

Hotel leží v tropické zahradě přímo u pláže, cca 5 km od centra Varadera a cca 160 km od letiště v Havaně. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (18+).

Krásná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtah, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte, 6 barů, parkoviště; za poplatek WIFI (3CUC/1hod.), půjčovna aut, kadeřník, obchod se suvenýry. 4 bazény, terasa na slunění se slunečníky, lehátky a osuškami zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, WIFI za poplatek (3CUC/hod.) trezor a balkon. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a suita.

All inclusive (24 h) zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Možnost večeří v à la carte restauracích (nutná rezervace a formální oblečení).

Stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, fitness, denní a večerní animační programy, vybrané vodní sporty na pláži - katamarány, šlapadla, kajaky; za poplatek potápění, mořský rybolov, golf přímo u hotelu. Jedná se o jediný hotel na Varaderu s přímým vstupem na golfové hřiště - za poplatek.

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a odbaveného zavazadla
* transfery v cíli zájezdu 
* ubytování počet nocí dle smllouvy All inclusive
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
* vízum - 800 Kč, na požádání zajistíme
* cestovní pojištění - více informací naleznete na www.cedok.cz/dalsi-sluzby. Upozorňujeme, že na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o tomto pojištění.

Informace o regionu

Kuba — Varadero

Mapa

Detaily nabídky