phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Baobab Beach Resort

Výhody nabídky

 • jeden z nejoblíbenějších hotelů na pobřeží
 • exotická poloha na korálovém útesu

Hotel Baobab Beach Resort Kód: 6222

45 190PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 01.07 – So 08.07 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Baobab Beach Resort Kód: 6222 Keňa \ Jižní pobřeží \ Pláž Diani

Popis nabídky

Jižní pobřeží - pláž Diani

Hotel leží v romantickém prostředí stinného chlebovníkového háje na korálovém útesu přímo nad mořem s romantických výhledy na nedozírné plochy Indického oceánu asi 45 km jižně od Mombasy a 55 km od letiště. Unikátem tohoto zařízení je jeho situování v posledním zachovalém zbytku přímořského pralesa na ploše 250 tisíc čtverečních metrů. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 80 minut.

Hotel leží v závěru překrásné pláže Diani, která je pokryta jemným bílým pískem a rozkládá se přímo před hotelem. Mírná svažitost dna. Koupání oceánského typu.

Hotel se skládá z patrových bungalovů(v přízemí a v patře vždy dva pokoje) a dvoupatrových hotelových pavilonů, které jsou rozesety po celé ploše chlebovníkového háje lemujícího pláž. K vybavení hotelu patří hlavní restaurace a restaurace a la carte obě s výhledem na moře, hlavní bar, bar u bazénu, TV místnost, fitness, aromaterapické zábaly, kosmetický salon, kadeřník, masáž, vířivka, hotelová prodejna, taneční terasa, bazén. Lehátka na travnatých plochách na slunění a u bazénu. WI-FI ve veřejných prostorech zdarma.

Účelně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s výhledem do zeleně hotelového háje a zahrady. Pokoje mají stylové stropy prokládané dřevem a dlaždicovou podlahu. K vybavení pokoje patří vysoušeč vlasů, pokojový trezor, mini chladnička, klimatizace a moskytiéra.

Služby all inclusive v klasickém rozsahu, tj. nejen plná penze s nápoji, ale i občerstvení v průběhu dne na barech hotelu.

Vodní sporty na pláži. Kvalitní potápěčská škola a surfing, windsurfing, tři tenisové kurty s osvětlením, golfové hřiště, (6 km od hotelu), plážový volejbal, stolní tenis.

Informace o regionu

Keňa — Jižní pobřeží — Pláž Diani

Mapa
Recenze
5,5 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Pláž v oblasti

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 45 190 Celkem Podrobnosti o ceně 90 380
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter