phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Villaggio Club Degli Amici

Výhody nabídky

  • menší villaggio přírodního charakteru
  • bohaté sportovní zázemí, plážový servis a vybrané vodní sportyv ceně

Villaggio Club Degli Amici Kód: 3518

PLN
Itaka

Villaggio Club Degli Amici Kód: 3518 Itálie \ Toskánsko \ Pescia Romana

Popis nabídky

Pescia Romana

Menší areál, obklopený přírodou,na pomezí italských regionů Toskánska a Lazia, jen několik kilometrů od vyhlášených kulturních a historických městeček, od pláže je oddělen pouze piniovým porostem.

Písečná pláž je oddělena od villaggia pouze piniovým porostem. Plážový servis a nemotorizované vodní sporty v ceně.

Recepce, restaurace / pizzerie, bar, amfiteátr, dětské hřiště, v hlavní sezoně denní a večerní animační programy, obchod, vyhrazené parkoviště, za poplatek prádelna, WIFI zdarma.

Apartmán typu bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se dvěma oddělenými lůžky či rozkládacím dvoulůžkem. Vlastní příslušenství, menší kuchyňský kout, klimatizace a menší terasa.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Fotbal, volejbal, basketbal, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, nemotorizované vodní sporty na pláži v ceně (šlapadla, kánoe), tematické večery (kabaret, karaoke), speciální ceny na potápění, lekce plachtění, rybaření, výlety do etruských nekropolí (Tarquinia a Vulci), ochutnávky typicky místních produktů a vín.

* 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * asistenční služba na telefonu * spotřeba energií (plynu, vody, elektřiny) * závěrečný úklid

Informace: Na místě se platí pobytová taxa. Vratná kauce 100 Eur. Od 1.6. plážový servis v ceně. Možnost grilování. NA VYŽÁDÁNÍ: Ložní a koupelnové prádlo 10 Eur/osoba/výměna, polopenze 20 Eur/osoba/den a dítě 3-11 let 12 Eur/den, plná penze 33Eur/osoba/den a dítě 3-11 let 20Eur/den, malá zvířata povolena.

Informace o regionu

Itálie — Toskánsko — Pescia Romana

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter