phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Andreaneri

Výhody nabídky

  • příjemný hotel obklopený středomořskou vegerací
  • možnost zkrácených pobytů

Hotel Andreaneri Kód: 4074

9 680PLN
Dorośli: 2 snídaně So 01.07 – So 08.07 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Andreaneri Kód: 4074 Itálie \ Toskánsko \ Marina di Pietrasanta

Popis nabídky

Marina di Pietrasanta

Tento příjemný hotel, obklopený typickou středomořskou vegetací, se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta.

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 metrů od hotelu, plážový servis za zvýhodněnou cenu (bližší informace na místě).

Recepce, restaurace s typickou toskánskou kuchyní, terasa, parkoviště, WIFI zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou pěkně zařízeny a vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, trezorem, telefonem, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou také pokoje Spiaggia , které mají navíc v ceně plážový servis.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze - večeře servírované výběrem z menu ze 3 typů o 3 chodech, bufet předkrmů a salátů.

Vodní sporty na pláži, zajímavá nabídka výletů po okolí, možnost návštěvy toskánských metropolí Florencie, Luccy, Pisy a dalších.

* 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * asistenční služba na telefonu

Informace : Na místě se platí pobytová taxa. Zvířata nejsou povolena. NA VYŽÁDÁNÍ: Postýlka zdarma, plážový servis za poplatek.

Informace o regionu

Itálie — Toskánsko — Marina di Pietrasanta

Tipy pro správnou volbu: - příjemný hotel obklopený středomořskou vegerací
- možnost zkrácených pobytů

Středisko: Marina di Pietrasanta

Poloha: Tento příjemný hotel, obklopený typickou středomořskou vegetací, se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 metrů od hotelu, plážový servis za zvýhodněnou cenu (bližší informace na místě).

Vybavení: Recepce, restaurace s typickou toskánskou kuchyní, terasa, parkoviště, WIFI zdarma.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou pěkně zařízeny a vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, trezorem, telefonem, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou také pokoje Spiaggia , které mají navíc v ceně plážový servis.

Upozornění: Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze - večeře servírované výběrem z menu ze 3 typů o 3 chodech, bufet předkrmů a salátů.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, zajímavá nabídka výletů po okolí, možnost návštěvy toskánských metropolí Florencie, Luccy, Pisy a dalších.

Cena zahrnuje: * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * asistenční služba na telefonu

Informace: Informace : Na místě se platí pobytová taxa. Zvířata nejsou povolena. NA VYŽÁDÁNÍ: Postýlka zdarma, plážový servis za poplatek.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
10 190 -5%
9 680 Celkem Podrobnosti o ceně 19 360
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter