phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Villaggio Argentario

Výhody nabídky

  • jedno z nejvyhledávanějších středisek v oblasti
  • přímo u nádherné písečné pláže s vybranými vodními sporty a plážovým servisem v ceně

Villaggio Argentario Kód: 3520

PLN
Itaka

Villaggio Argentario Kód: 3520 Itálie \ Toskánsko \ Albinia

Popis nabídky

Albinia

Toto velmi pěkné středisko, obklopené stoletými piniemi, se nachází přímo u krásné písečné plážev romantické oblasti Argentaria, mezi ostrovy Giglio, Giannutri a Montecristo.

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u villaggia. Nemotorizované vodní sporty a plážový servis v ceně.

Recepce, 3 restaurace, 2 bazény (1 olympijský, 1 dětský), vířivka, amfiteátr, obchod, miniklub, juniorklub, dětské hřiště, potápěčské centrum, vyhrazené parkoviště, bankomat, za poplatek prádelna, WIFI zdarma.

Apartmány typu bilo GIANNUTRI  pro 4 osoby jsou menší než apartmány typu bilo GIGLIO pro 4 osoby. Všechny apartmány se skládají z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se dvěma oddělenými lůžky či rozkládacím gaučem. Jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, menším kuchyňským koutem, klimatizací, TV a menší terasou. Apartmány Giglio mají navíc fén, telefon, ložní a koupelnové prádlo.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Volejbal, fotbal, stolní tenis, plážový volejbal, denní a večerní animační programy (tematické večery, karaoke, letní kino), nemotorizované vodní sporty na pláži v ceně (šlapadla, kanoe), možnosti vycházek či projížďky na koních v národním parku Orbetello, lekce potápění, zajímavé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí (přírodní termální lázně Saturnia, farma La Parrina).

* 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. * asistenční služba na telefonu * spotřeba energií (plynu, vody, elektřiny) * závěrečný úklid

Informace: Na místě se platí pobytová taxa. Vratná kauce 100 Eur. Od 1.6. plážový servis v ceně. Možnost grilování. NA VYŽÁDÁNÍ: Ložní a koupelnové prádlo 10 Eur/osoba/výměna, postýlka 40 Eur/týden, polopenze 20 Eur/osoba/den a dítě 3-11 let 12 Eur/den, plná penze 33Eur/osoba/den a dítě 3-11 let 20Eur/den.

Informace o regionu

Itálie — Toskánsko — Albinia

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter