phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Le Terrazze

Výhody nabídky

  • překrásný panororamatický výhled

Hotel Le Terrazze Kód: 3596

PLN
Itaka

Hotel Le Terrazze Kód: 3596 Itálie \ Sicílie \ Letojani

Popis nabídky

Letojanni

Tento moderní hotel je součástí komplexu tří hotelů (Le Terrazze, Olimpo, Antares), které jsou navzájem propojeny lanovou dráhou. Překrásný výhled na severní oblast Taorminy a městečko Letojanni. Od centra cca 300 m.

Oblázkovo-písčitá pláž se nachází cca 400 m od hotelového parkoviště, na které se sjíždí výtahem.

Recepce a bufet. restaurace v hotelu Olimpo, bar v hotelu Olimpo a americký bar v hotelu Antares, bazén, denní a večerní programy, miniklub, sauna a jacuzzi v hotelu Olimpo, parkoviště, WI-FI (za poplatek).

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, SAT TV, telefonem, trezorem, minibarem, konvicí na přípravu kávy a čaje, klimatizací a terasu s výhledem na mořskou stranu.

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Formou polopenze. Bufetové snídaně i večeře, za příplatek all inclusive, zahrnující snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní sicilskou snídani, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a zmrzlina u bazénu 10.00-18.00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 18.00-24.00 v hlavním hotelovém baru, odpolední občerstvení mezi 16.00-17.00 hodinou.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Na místě se platí pobytová taxa.

Informace o regionu

Itálie — Sicílie — Letojani

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter